REKLAMAA1-DAGRASSO----13-05----13-08-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  Poranna kolejka w pływalni przy Hirszfelda

  Poranna kolejka w pływalni przy Hirszfelda (nadesłane)

  Na ursynowskich pływalniach publicznych czas się zatrzymał - skarżą się rodzice. Żeby zapisać swoje dziecko na dodatkowe zajęcia trzeba nawet kilka godzin odstać w kolejce, a za basen co miesiąc trzeba osobiście płacić w kasie. Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji zapowiada zmiany.

  Przez Internet można zapisać dziecko do żłobka, przedszkola i szkoły, a także na wiele dodatkowych zajęć. Ale na pływanie obowiązują zapisy jak za króla Ćwieczka. Od wielu lat we wrześniu powtarza się ta sama scena. Setki rodziców tłoczą się w biurach pływalni UCSiR od wczesnego ranka, bo zapisy trwają do wyczerpania miejsc. A w tym roku na ok. 30 tys. ursynowskich uczniów przygotowano 574 karnety, za które trzeba zapłacić około stu złotych miesięcznie.

  - Co roku jest to samo i co rok apelujemy do władz. Nic sobie nie robią! Upodlają rodziców, niektórzy już od 4 rano koczowali pod basenem, żeby zapisać dziecko na zajęcia. Rozumiem, że Ursynów powstał za PRL i tradycja kolejkowa musi być kontynuowana - irytuje się pan Piotr, któremu udało się zapisać dziecko na basen przy ul. Hirszfelda.

  Problemem nie jest tylko brak rejestracji dziecka przez Internet, to również archaiczny sposób płacenia za zajęcia. Żeby to zrobić trzeba raz w miesiącu osobiście odwiedzić kasę pływalni. Nie ma możliwości dokonania przelewu lub automatycznego obciążenia karty kredytowej, jak robią to np. komercyjne pływalnie. 

  Pan Piotr napisał skargę do burmistrza, prosząc o zmianę zasad zapisów w ursynowskich pływalniach UCSiR. Na razie nie otrzymał odpowiedzi. 

  Szanowne władze uaktywnią się superczynnie przed wyborami, zaśmiecą nas swymi obiecankami, teraz muszą być w trybie bierności. Takie to władze. Czy żeby załatwić dziecku miejsce na basenie, jeden rodzic musi brać wolne?

  Jak się dowiedzieliśmy Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji ma w planach rewolucyjne zmiany. Za rok ma nie być już kolejek do zapisów i problemów z płatnościami.

  - Planujemy uruchomienie systemu internetowej rezerwacji zajęć w roku 2020. Została zamówiona nowa strona internetowa, która ruszy w listopadzie. Trwają też prace nad rozbudową programu kasowego o tzw. moduł rezerwacyjny - informuje Anita Nasierowska, dyrektor UCSiR.

  Do tego czasu rodzice żeby uniknąć nerwów mogą wykupić zajęcia na kilka miesięcy, a jeśli zrobią to do 28. dnia każdego miesiąca mają zagwarantowaną kontynuację zajęć w następnym miesiącu. 

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 28

  • 5
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 5
   OBOJĘTNY
  • 6
   NIEPRZYDATNY
  • 3
   WKURZONY
  • 8
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Biomasa 1 9 miesięcy temuocena: 100% 

   A jak wprowadzono magnetyczne karty do UCSiR i na Hirszfelda kolejka zrobila sie od wejscia po parking na gorce, to nie bylo problemu. Co prawda bylo to prawie 20 lat temu i mimo calego dnia stania, smieje sie na samo wspomnienie... pozdrawiam tych, ktorzy pamietaja tamten cyrk. "Czasy sie zmieniaja, a pan wciaz stoi w kolejkach".

   Edytowany: 9 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 1 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3073 sekundy
  REKLAMAA2-SanGiovanni--01-07----31-07-2020