REKLAMAA1-KUCHAREK6-(X2)--20-07----20-10-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Wiele młodych par chce przeżyć dzień ślubu zgodnie z tradycją. Planują staroświeckie wesele, budują menu składające się z potraw dawnej kuchni polskiej, szukają strojów, które będą eleganckie i klasyczne. Para, która chce przejąć swoje dziedzictwo kulturowe, powinna sięgnąć po odpowiednie zaproszenia ślubne, które podkreślają charakter uroczystości.

  Jak wybrać gustowne zaproszenia ślubne?

  O wyglądzie zaproszeń decyduje zarówno grafika, jak i sposób wykonania. Wysokiej jakości bilety są drukowane na grubszym papierze od 200 do nawet 300 g/m2. Modne są zarówno zaproszenia w kolorze ecru, jak i tradycyjnym białym o szlachetnym wykończeniu. Papiery fakturowane, w prążki, satynowane i matowe są najczęściej wybierane na zaproszenia ślubne. Elegancko prezentują się zaproszenia bigowane, w których zagięcia zostały wykonane przez urządzenie. Odpowiednia grafika nadaje biletom wyjątkowy charakter. Najlepiej wybrać wzór oraz kolor, który nawiązuje do motywu przewodniego uroczystości i zostanie powtórzony na winietkach, czy etykietkach na butelki.

  Nieprzemijająca klasyka

  Klasyczne zaproszenia ślubne: https://z-milosci.pl/zaproszenia-slubne są eleganckie i ponadczasowe – mogą mieć skromną dekorację, która nadaje im wyjątkowego charakteru. Narzeczeni, którzy organizują tradycyjny ślub, powinni wybrać gustowne zaproszenia ślubne z ornamentem. To ponadczasowe bilety, które mają nadruk w dowolnym kolorze i są udekorowane kokardką na pasku. Subtelna wstążeczka pięknie podkreśla nastrój uroczystości. Narzeczeni mogą dostosować kolorystykę biletów do swoich upodobań – począwszy od pastelowych, delikatnych połączeń subtelnego pudrowego różu z delikatnym wrzosem, aż do intensywnego, klasycznego burgundu.

  Nawiązane do tradycji – złoto

  Pięknym nawiązaniem do tradycji jest organizacja klasycznego ślubu i wesela z dekoracjami w odcieniach ecru i złota. Ten ponadczasowy kruszec jest obecny w obrączkach, które wymieniają między sobą małżonkowie. Wyjątkowe bilety z elementami złota prezentują się bardzo okazale. Zaproszenia ślubne z ornamentem i kokardką w złotym odcieniu to gustowne nawiązanie do klasyki.

  Organizacja ślubu w stylu tradycyjnym wymaga wybrania odpowiednich, klasycznych dodatków. Gustowne zaproszenia z grafiką i elementem dekoracyjnym – takim jak kokardka – bardzo dobrze się prezentują i mogą zostać wręczone przedstawicielom wszystkich pokoleń.

  Artykuł załadowany: 0.1827 sekundy
  REKLAMAA2-KUCHAREK6-(X2)--20-07----20-10-2019