REKLAMAA1-AUCHAN-01-01----30-06-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (mat. prasowe)

  To prawdziwa rewolucja w podejściu do wiosennych porządków! Jak zarobić na starych rzeczach, które trafiłyby do kosza? Zanieść je do jedynego w swoim rodzaju sklepu na Ursynowie.

  Sklep Stare na Nowo znajdujący się w sercu Ursynowa to nowoczesna odmiana komisu. Jeśli masz niepotrzebne rzeczy - małe lub duże, używane lub nowe - absolutnie ich nie wyrzucaj! Światowa moda na waste zero, czyli maksymalne wykorzystanie życia przedmiotów trafiła także do nas i ma wielu zwolenników.

  - Coraz więcej osób jest zainteresowanych zakupem rzeczy używanych: ubrań, wyposażenia domu, książek czy antyków - mówią właściciele Stare na Nowo. - Stąd pomysł na umożliwienie im odkupienia tych rzeczy od sąsiadów - dodają.

  W Stare na Nowo możemy liczyć, że szybko znajdzie się nabywca na nasze "nieprzydatne" przedmioty, bo firma jest już bardzo popularna nie tylko na Ursynowie, ale i w całej Warszawie. Odwiedzają ją nie tylko wielbiciele bibelotów czy bibliofile, ale też kolekcjonerzy. Wystarczy przynieść niepotrzebne rzeczy do sklepu przy Kulczyńskiego 2, wynająć półkę i... czekać na pieniądze. A przy okazji... można coś kupić dla siebie! Stare na Nowo oferuje bowiem ponad tysiąc używanych rzeczy na sprzedaż, w tym te importowane z Danii. To prawdziwy pchli targ czynny nie co miesiąc, ani co tydzień tylko codziennie.

  - Znalazłam tu fantastyczne książki, płyty, w tym białe kruki za grosze - mówi stała klientka sklepu Walentyna. - Jego niewątpliwą zaletą jest to, że co chwilę na półkach jest coś innego, więc często odwiedzam sklep - dodaje.

  Słowem - jeśli potrzebujesz czegoś taniego, dobrej jakości, np. na prezent czy do domu istnieje duża szansa na to, że znajdziesz to przy Kulczyńskiego 2. Podobnie, jeśli masz za dużo rzeczy w domu i chcesz na nich zarobić - Stare na Nowo również służy pomocą!

  Stare na Nowo - pchli targ pod dachem

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 37

  • 33
   BARDZO PRZYDATNY
  • 3
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW
  Artykuł załadowany: 0.2066 sekundy
  REKLAMAA2-DAGRASSO----13-05----13-06-2020