REKLAMAA1-AUCHAN-01-01----30-06-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ1 kwietnia 2020, 20:11

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Nieustanne podnoszenie jakości naszego życia powinno być dla nas priorytetem. Skoro da się zrobić coś lepiej, to czemu nie pójść w tym kierunku? Być może do tej pory wysypialiśmy się okazjonalnie, ale nie znaczy to, że tego stanu rzeczy nie da się zmienić. Co pozwoli nam w końcu budzić się o poranku z pełnym zapasem energii do działania?

  Same plany nie wystarczą, trzeba jeszcze wdrożyć zmiany, by móc przekonać się, co do tej pory traciliśmy. Nawet jeśli dotychczas obojętne było nam to, na czym kładziemy się do snu, czas zmienić zapatrywanie w tym temacie. Już sama zmiana materaca może nam przynieść szereg korzyści i nie bójmy się zmiany, która uczyni nasze życie lepszym.

  Odejście od utartego schematu

  Kiedy przyzwyczaimy się do czegoś, bardzo trudno nam zmienić wyrobiony nawyk. Bywa, że wraz z upływem czasu jesteśmy w stanie zaakceptować coś, co z początku nie do końca się nam podobało. Tym sposobem jeszcze do niedawna spanie na rozkładanej kanapie było czymś powszechnym, a przy tym niezbyt korzystnym dla naszych kręgosłupów.

  Z czasem niektórzy zaczęli dostrzegać, że mimo przestrzegania higieny snu nie potrafią budzić się pełnymi sił. To skłoniło ich do tego, by rozejrzeć się za łóżkiem z prawdziwego zdarzenia, bo o ile rozkładana sofa nadaje się do snu, o tyle spanie na niej z reguły nigdy nie należy do przyjemnych doświadczeń.

  Znalezienie odpowiedniego łóżka to tak naprawdę połowa sukcesu. Musimy jeszcze dobrać do niego materac, a to niekiedy wcale nie jest takie proste, jak mogłoby się nam wydawać. Wyższa cena wcale nie musi nam zapewniać większego komfortu. Tak naprawdę liczą się nasze indywidualne preferencje. Niektóre osoby wolą używać materace piankowe, inni sprężynowe, nie brakuje też takich, które nie wyobrażają sobie snu na czymś innym niż materac piankowy.

  Nowa jakość twojego snu

  Nie jest tak, że musimy znać się na wszystkim. W momencie, kiedy szukamy odpowiedniego dla siebie łóżka z materacem, warto rozważyć udanie się do salonu, w którym wykwalifikowani sprzedawcy wytłumaczą nam kluczowe aspekty w tym zakresie. Taką pomoc uzyskamy m.in. w sklepach marki SENPO. W Warszawie w Domotece Parku przy Ikei znajduje się jeden z rzeczonych salonów.

  Najlepiej przekonać się na własnej skórze, jak doskonały może być dany materac. Sam opis tak naprawdę niewiele nam mówi. Kiedy natomiast możemy go dotknąć, zobaczyć na żywo, a co najważniejsze także – położyć się na nim, wówczas zyskujemy diametralnie inny punkt widzenia. To pozwoli nam dokonać przemyślanego zakupu.

  Nawet jeśli jesteśmy nieufni wobec nowych rozwiązań, spróbujmy na chwilę odrzucić uprzedzenia. W praktyce okaże się, że następnego poranka sami przyznamy, że zmiana materaca była trafną decyzją. Pozytywne samopoczucie o poranku pozwoli nam skutecznie realizować stawiane przed sobą cele.

  Przy odrobinie wysiłku możemy sprawić, że nasz sen stanie się w pełni relaksującym doznaniem. Na dokonanie pozytywnych zmian w sypialni nigdy nie jest za późno. Dlatego być może warto już teraz rozglądnąć się za odpowiednim dla siebie łóżkiem i materacem.

  Artykuł załadowany: 0.2367 sekundy
  REKLAMAA2-SanGiovanni--01-06----30-06-2020