REKLAMAA1 ERYBY.PL 01.12.2020 - 13-12-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (SK)

  Twój obecny operator nie ma dla Ciebie korzystnej oferty? Kończy Ci się umowa, ale nie chcesz podpisywać następnego długiego zobowiązania? Nie wiesz, jakiej oferty potrzebujesz, ale dotychczasowy dostawca usług wymaga, aby zadeklarować wielkość dostępnego pakietu danych? Jeśli na któreś powyższych pytań odpowiadasz twierdząco, sprawdź koniecznie ofertę Orange Flex! Wystarczy kilka kliknięć, aby przenieść tam swój numer i cieszyć się atrakcyjnymi planami, brakiem umowy i elastycznością oferty!

  Jak przenieść numer do Orange Flex?

  Przeniesienie numeru do Orange Flex jest tak samo proste jak samo uruchomienie i korzystanie usługi. Po pobraniu aplikacji na smartfon wystarczy zaznaczyć opcję „Chcę przenieść numer do Flex” i wskazać datę, od kiedy numer ma być aktywny w Orange Flex. Jest to o tyle istotne, że jeśli wciąż obowiązuje Cię umowa z obecnym operatorem, warto przenieść numer dopiero po jej zakończeniu. Dzięki temu nie będzie się dublowało kosztów lub obecny operator nie naliczy kary za wcześniejsze zerwanie umowy.

  Jeśli nie wiesz, kiedy kończy się Twoja umowa, wybierz opcję przeniesienia „Jak najszybciej”. Orange Flex zajmie się za Ciebie wszystkimi formalnościami i uruchomi Twoją usługę pierwszego możliwego dnia. Zostaniesz o tym wcześniej poinformowany.

  W przypadku przeniesienia numeru prepaid również możesz podać konkretną datę przeniesienia numeru do Orange Flex lub zrobić to od razu. W przypadku oferty na kartę nie wiążę Cię z operatorem żadna umowa, więc bez konsekwencji możesz w każdej chwili zmienić dostawcę. Pamiętaj tylko o tym, że jeśli wciąż posiadasz środki na koncie abonenckim, po przeniesieniu numeru stracisz je. Warto więc najpierw wyczyścić to konto, a dopiero potem przenieść numer do Orange Flex.

  Dlaczego warto przenieść numer do Orange Flex?

  Czym Orange Flex zachęca do przeniesienia numeru? Argumentów jest wiele! Podstawowym jest wygoda – aby zacząć korzystać z oferty wystarczy pobrać aplikację, wybrać jeden z czterech dostępnych Planów komórkowych. W każdym z nich są nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y w kraju i w roamingu na terenie UE, oraz wbudowany Social Pass czyli korzystanie z popularnych mediów społecznościowych bez zużycia transferu. Różnią się one jedynie wielkością paczki danych. Najtańszy Plan kosztuje 25 zł miesięcznie i ma 15 GB. Jeśli przenosisz numer, usługa zostanie uruchomiona we wskazanym przez Ciebie terminie. Jeśli jednak bierzesz nowy numer, możesz zacząć korzystać z Orange Flex niemal natychmiast. Wszystko dzięki szybkiej dostawie karty SIM kurierem lub obsłudze technologii wirtualnej karty eSIM na wybranych urządzeniach.

  Na tym jednak nie koniec, bo ofertę Orange Flex cechuje także wysoka elastyczność. Przede wszystkim nie podpisujesz żadnej długoterminowej umowy, a opłaty pobierane są w formie miesięcznej subskrypcji usługi (jak na przykład Netflix). Dzięki temu bez problemu i żadnych konsekwencji możesz co okres rozliczeniowy zmieniać swój plan tak, aby odpowiadał aktualnym potrzebom na wyższy lub niższy. Jeśli zajdzie też taka ewentualność, możesz w dowolnym momencie zrezygnować z usługi, a później do niej wrócić – wszystko zależy od Ciebie!

  Więcej informacji na ten oferty oraz możliwości przeniesienia numeru do Orange Flex znajdziesz pod tym linkiem: https://flex.orange.pl/dolacz.

  Artykuł załadowany: 0.3461 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO / KUCHARKI  14.11.2020 - 13.02.2021