REKLAMAA1-AUCHAN-01-01----30-06-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ17 lutego 2020, 16:46

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Nowoczesne ładowarki teleskopowe i podnośniki koszowe to jedne z najbardziej charakterystycznych pojazdów stosowanych nie tylko w branży budowlanej. W Warszawie działa wiele firm, które oferują swoim klientom profesjonalnie realizowany wynajem ładowarek teleskopowych czy wynajem podnośników koszowych. Przy jakich pracach można wykorzystywać te pojazdy? Czy chodzi wyłącznie o branżę budowlaną? A może dla ładowarek teleskopowych i podnośników jest miejsce również w innych obszarach działalności człowieka?

  Zastosowanie podnośników koszowych

  Podnośnik koszowy to pojazd, który składa się z podwozia samochodowego oraz ramienia teleskopowego, na którym osadzony jest kosz osobowy. Zasadniczym zadaniem dla podnośników jest transport osób na odpowiednią wysokość, na której pracownik ma zrealizować różnego rodzaju prace. Korzystanie z podnośnika koszowego poprawia nie tylko poziom bezpieczeństwa oraz poziom realizowanych usług, ale również znacząco wpływa na oszczędność czasu i pieniędzy.

  Podnośniki koszowe stosowane są w branży budowlanej do prac montażowych i konserwacyjnych. Za ich pomocą można wykonać chociażby prace dekarskie, montaż oświetlenia na wysokości czy malowanie ścian budynków.

  Nowoczesny podnośnik koszowy https://www.podnosimy.pl/podnosnik-koszowy-62-metry/

  Kolejnym zastosowaniem podnośnika koszowego są prace w branży reklamowej. Mowa chociażby o montażu i wyklejaniu billboardów reklamowych. Wyklejanie wielkich tablic plakatami reklamowymi można w niektórych przypadkach zrealizować z poziomu drabiny, ale nie jest to ani wygodne, ani bezpieczne. Przy billboardach na dużej wysokości, bez podnośnika koszowego ani rusz. Co więcej, montaż neonów reklamowych również najczęściej odbywa się przy udziale podnośników z koszem osobowym.

  Nie wolno zapominać o pracach związanych z pielęgnacją zieleni. Z poziomu kosza osobowego usuwanie połamanych gałęzi czy konarów drzew, przycinanie krzewów czy inne prace w parkach i lasach to zadania dużo łatwiejsze do wykonania. To oczywiste, że przy pomocy podnośnika koszowego można dostać się bardzo wysoko, w nawet naprawdę trudno dostępne miejsca. Zwłaszcza po ulewach i wichurach podnośniki koszowe mają mnóstwo pracy, ale również w porze wiosennej czy jesiennej można zobaczyć w parkach i innych terenach zielonych podnośniki przy pracy.

  Zastosowanie ładowarek teleskopowych

  Jeśli chodzi o ładowarki teleskopowe to można wyróżnić wiele ich modeli i rodzajów, m.in. ładowarki teleskopowe obrotowe typu ROTO. Dzięki bogatemu osprzętowi dodatkowemu, ładowarka teleskopowa może pełnić funkcję nie jednego, a kilku pojazdów. Ładowarki mogą być wyposażone m.in. w kosz osobowy, żurawik hydrauliczny, widły, pług, chwytaki.

  To właśnie bogaty osprzęt sprawia, że ładowarka teleskopowa może być wykorzystywana nie tylko w budowlance, ale również w wielu innych rodzajach działalności.

  Wynajem ładowarek teleskopowych - https://www.podnosimy.pl/ladowarki-teleskopowe/ w Warszawie

  Wystarczy wyposażyć ładowarkę teleskopową w chwytaki, by mogła być wykorzystana w leśnictwie do transportu drewna. Stosując widły czy pług - ładowarka teleskopowa doskonale sprawdzi się w rolnictwie. Gdy wyposażymy ładowarkę w kosz osobowy, może ona pełnić wszystkie funkcje, które są typowe dla podnośników koszowych i może być wykorzystana np. na placach magazynowych czy do usuwania śniegu i sopli z dachów niewysokich budynków.

  ​Zaawansowana ładowarka teleskopowa - https://www.podnosimy.pl/ladowarka-teleskopowa-z-koszem-do-prac-na-wysokosci/

  Ważną informacją jest fakt, że operatorzy ładowarek teleskopowych, posiadający uprawnienia UDT do obsługi tego rodzaju pojazdu, nie potrzebują dodatkowych uprawnień, by obsługiwać ładowarkę teleskopową z osprzętem dodatkowym. Wybór ładowarki teleskopowej, zamiast przestarzałych już wózków widłowych sprawia, że ładowarki są zdecydowanie bardziej uniwersalne i mogą zastąpić kilka innych pojazdów, co wpływa na oszczędność czasu, a przede wszystkim znaczną oszczędność pieniędzy.

  Wynajem ładowarek teleskopowych i podnośników koszowych w Warszawie

  Jedną z najbardziej znanych firm w Warszawie, w których można wynająć najlepsze podnośniki koszowe i ładowarki teleskopowe jest firma Dźwigi i Podnośniki Dariusz Kujawa. Jest to firma z ponad 30-letnim doświadczeniem, która praktycznie każdego dnia wykonuje zlecenia dla klientów indywidualnych, a także fla firm, które poszukują solidnych podwykonawców.

  Właścicielem firmy jest Dariusz Kujawa, człowiek znany w stołecznej branży budowlanej. Pan Dariusz nie obawia się inwestowania w rozwój swojej firmy, dlatego każdego roku we flocie maszyn pojawiają się nowe dźwigi, podnośniki koszowe czy ładowarki z teleskopem. O sile firmy stanowią nie tylko najlepsze pojazdy, ale również operatorzy, którzy mogą pochwalić się bogatym i nieustannie poszerzanym doświadczeniem zawodowym.

  Korzystając z pomocy firmy Dźwigi i Podnośniki można mieć pewność, że usługi zostaną zrealizowane na wysokim poziomie, terminowo, a przy tym w bardzo przystępnej cenie.

  Więcej informacji: https://www.podnosimy.pl/wynajem-podnosnikow/

  Artykuł załadowany: 0.2345 sekundy
  REKLAMAA2-DESEROWNIA--20-03---19-04-2020