REKLAMAA1 BORAMED-stała-główna_strona
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (ZDM)

  REKLAMA

  Ulica Zatorze - mała przelotowa uliczka od Poleczki do Otomańskiej będzie jak nowa. Drogowcy przez trzy najbliższe noce będą frezować nawierzchnię. Od 22:00 do 4:00 nad ranem obowiązywać będą objazdy.

  Zarząd Dróg Miejskich przeprowadza kolejny remont ulicy na Ursynowie. Po sprawiającym kierowcom wiele trudności frezowaniu ul. Roentgena, teraz biorą się za ul. Zatorze.

  To przedłużenie ul. Kłobuckiej w stronę obwodnicy POW, biegnące wzdłuż torów kolejowych. Można nim dostać się - poprzez Otomańską - do ul. Poleczki.

  - Prace rozpoczną się już dziś wieczorem. Aby maksymalnie zmniejszyć utrudnienia związane z remontem, roboty będą prowadzone nocami - informują drogowcy.

  Przez trzy kolejne noce – 11/12.09, 12/13.09 i 13/14.09 – wymieniony zostanie asfalt na odcinku od ul. Wyczółki do ul. Otomańskiej. Prace będą prowadzone w godzinach 22:00 - 04:00. W pozostałych godzinach ruch na remontowanym odcinku będzie się odbywał normalnie. Po zakończeniu robót na nowym asfalcie odtworzone zostanie oznakowanie poziome.

  Remontowany odcinek będzie w godzinach nocnych zamykany dla ruchu. Objazd poprowadzono ulicami: Poleczki – Wirażowa – Cybernetyki – Obrzeżna – Kłobucka.

  Zmieni się trasa autobusu linii 165 - zostanie ona skrócona:

  METRO WILANOWSKA – … – Kłobucka – Wyczółki (w prawo) – zawrotka w rejonie skrzyżowania z ulicami Zatorze i Nowy Służewiec – Wyczółki – Kłobucka – KŁOBUCKA 04 (postój) – Kłobucka – … – METRO WILANOWSKA.

  Ostatnie odjazdy linii 165 na trasie podstawowej będą realizowane

  • z krańca METRO WILANOWSKA o godz. 21.27
  • z krańca WYCZÓŁKI o godz. 21.56

  Zawieszone zostanie funkcjonowanie przystanków: WYCZÓŁKI 01, KŁOBUCKA 03 i OSMAŃSKA 03.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.1197 sekundy
  REKLAMA