REKLAMAA1 SanGiovanni  01.04.2021 - 30.04.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ28 kwietnia 2020, 13:33 komentarzy 50

  (SK)

  Zatrzymanie furgonetki fundacji "Pro - Prawo do życia" przez kierowców będzie miało swój finał w sądzie. Policja zapowiada, że złoży doniesienie przeciwko kierowcom tamującym ruch.

  W sobotę w alei KEN młody kierowca bmw zastopował przejazd ciężarówce "anty-LGBT". Z jej megafonów słychać hasła wiążące edukację seksualną z pedofilią oraz "lobby LGBT". Przejazd furgonetki należącej do fundacji "Pro Prawo do życia" w ramach akcji "Stop Pedofilii" wywołuje kontrowersje nie tylko w Warszawie.

  Dziś policja zapowiedziała skierowanie do sądu wniosku o ukaranie osób, które zatrzymały furgonetkę. Komenda stołeczna prowadzi postępowanie w tej sprawie. W sobotę na miejscu pojawili się dzielnicowi z ursynowskiego komisariatu, którzy wysłuchali obu stron i zaniechali nałożenia mandatów na kogokolwiek. 

  We wtorek Sylwester Marczak, rzecznik KSP, poinformował, że wszystko wskazuje na to, że sprawa skończy się skierowaniem wniosku o ukaranie jednej ze stron. Jak wyjaśnił chodzi o zarzut tamowania ruchu przez kierowców, którzy zatrzymali furgonetkę.

  Policja nie prowadzi natomiast żadnego postępowania w sprawie haseł rozgłaszanych z auta przez megafony. Jak już wcześniej informował rzecznik mokotowskiej policji Robert Koniuszy, jeśli ktoś poczuł się urażony tymi hasłami może złożyć zawiadomienie z oskarżenia prywatnego. Rzecznik KSP stwierdził dziś, że "nie było zgłoszeń".

  Tymczasem maila ze zdjęciami i skargą przesłał policji jeszcze w święta wielkanocne (furgonetka jeździła także przed Wielkanocą) m.in. wiceburmistrz Ursynowa Bartosz Dominiak. Jak mówi, nie doczekał się odpowiedzi ze strony stróżów prawa. Jest też zdziwiony postępowaniem policji przeciwko kierowcom tamującym ruch furgonetki.

  - Sprawa ma związek z prawem o ruchu drogowym, ale to nie były przecież działania zagrażające życiu lub zdrowiu. Mieszkańcy interweniowali w sytuacji, gdy policja była bezczynna. Myślę, że mieści się to w ramach obywatelskiego nieposłuszeństwa - mówi Dominiak.

  Wiceburmistrz Ursynowa stwierdził, iż ma nadzieję, że sąd rozpatrzy wszystkie okoliczności zdarzenia. - Nie rozumiem, dlaczego policja ignoruje nienawistne hasła z furgonetki, a z drugiej strony pod jednym z domów prywatnych na Żoliborzu spisywała obywateli za hasła na transparentach - stwierdził zastępca burmistrz dzielnicy.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 387

  • 90
   BARDZO PRZYDATNY
  • 12
   ZASKOCZONY
  • 13
   PRZYDATNY
  • 11
   OBOJĘTNY
  • 8
   NIEPRZYDATNY
  • 142
   WKURZONY
  • 111
   BRAK SŁÓW

  50Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Ares 50 11 miesięcy temuocena: 13% 

   Brawo, zapowiada się ciekawy proces. Chętnie pójdę pokibicować chłopakom, którzy zatrzymali tego prowokatora w furgonetce

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 1 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~yacenty 49 11 miesięcy temuocena: 68% 

   Policjant dostał polecenie od PROBOSZCZA!

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 39 18 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ursynowianin 48 11 miesięcy temuocena: 83% 

   @ do Warszawiaków z dziada pradziada i z pradziada dziada. Dlaczego wysyłancie mieszkańców na wieś, przecież Ursynów to dla was wiocha, przyłączona do miasta po wojnie. A wy "rodowici" nie zadzierajcie noskow bo po zniszczeniach powstaniowych, to cała Polska zrzucala się na odbudowę stolicy. Więc moje określenie "z pradziada dziada" jest jak najbardziej uzasadnione.

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 10 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~issaa 47 11 miesięcy temuocena: 42% 

   ~Ursynowianin, co ty kulsonisz, czlowieku...chyba 100% mieszkańcow ursynowa to mieszkancy innych dzielnic. Każdy warszawiak WIE!!! że Ursynow to dzielnica budowana za PRL dla mlodych warszawskich rodzin, z całego lewobrzeznego miasta. Akurat moja rodzina ma korzenie na Woli, A cala Warszawa już wystarczajaco splacila janosikowym "odbudowe Warszawy", kulson zesz mać...dla twojej rododzimej wiochy, ~Ursynowianin ...ileż można na was robic zrzutę..? .jak nie pinceti to inne janosikowe...zostawcie nas w koncu spokoju i sami weźcie się do roboty, pasożyty jedne

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   oceń komentarz 5 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~issaa 46 11 miesięcy temuocena: 58% 

   widzę, że nazjeżdżało się tych dewockich słoików na Ursynow... Podpowiem, NIE MUSICIE mieszkac w Warszawie, możecie wracać do swoich wioch, wolnych od "LGBT", za to pełnych "chrzescijańskich" ksieży, kochajacych dzieci i inne baranki. Ku obopólnemu zadowoleniu, na pewno warszawiakow.

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 38 27 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • Light 45 11 miesięcy temuocena: 69% 

   I to rozumiem. Czy można już dzielić ludzi to postępowo i kulturalnie na lepszych "prawdziwych warszawiaków" i gorszych wsioków z PiS i Mops'ów ? Można!

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   oceń komentarz 11 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~issaa 44 11 miesięcy temuocena: 33% 

   Light, mozna...jak widać. Podpowiem ci, żebyś nie musiał za bardzo wytężac swoje mózgownicy. Otoż...kiedys normą było, że ci mniej wyksztalceni, mniej douczneni, itp itd, starali się dorównowac środowisku, w ktore wleźli., Czyli, "wlazłeś między wrony kracz jak i ony". Innymi słowy - przlazłes tu z wiochy zabitej dechami to idź do szkol, kształc się, popatrz na sasiadow i dostosuj się poziomem, zachowaniem, do ludzi, do których przlazłes i wśrod ktorych chcesz mieszkać (TY CHCESZ!!! a nie oni) Nie podoba się, nie dajesz rady? zostań w swojej pipidowie, która rozumie twój poziom. Jakże proste Light.. I nadal..wracaj do swojej wiochy, Light...ku obopolnemu zadowoleniu

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   oceń komentarz 2 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ar 43 11 miesięcy temuocena: 100% 

   Ty się Issa nie wypowiadaj w imieniu wszystkich Warszawiaków, bo nikt ci takiego prawa nie dał. Ja jestem "rodowity" i hasła na furgonetce popieram. I co też mnie do domu odeslesz? Ja jestem w domu. A jak ci się ten fakt nie podoba to masz kłopot.

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   oceń komentarz 4 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Miko 42 9 miesięcy temu

   te Warszawka nie skacz innym do gardel gdy sie nie zgadzaja z tym co Ty btw nie zapominaj ze warszawiacy to polacy jak my wszyscy i niektorzy pracuja w tym miescie i maja takie samo prawo do niego jak Ty tam urodzona glupia mieszczanko naucz sie ze jestesmy jednym narodem chyba ze uwazasz Warszawe za inne panstwo a moze stan umyslu tak ulomny jak i Ty w swoich przekonaniach

   Edytowany: 9 miesięcy temu

   oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~to ja z mokotowa 41 11 miesięcy temuocena: 50% 

   po mokotowie też musieli jeździć - słychać było na blokach "hasła rozgłaszane z auta przez megafony". Na zmiane z policją, która robi to samo. tj. "rozgłasza hasła z auta przez megafony". Paranoja...

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 9 9 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Szczerbaty Szymon 40 11 miesięcy temuocena: 31% 

   Na placu trzech krzyży ktoś ich zatrzymał na jednym pasie i wezwał policję; kierowca tej furgonetki dostał mandat. Da się, tylko trzeba kulturalnie i zgodnie z prawem.

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   oceń komentarz 8 18 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • Light 39 11 miesięcy temuocena: 67% 

   Czyli dalszy ciąg. Kierowca nie przyjął mandatu, wiec znów finał w sądzie. Tym razem już z Art. 156. Zakaz używania instalacji nagłaśniających.

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   oceń komentarz 12 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • Light 38 11 miesięcy temuocena: 80% 

   ~Szczerbaty Szymon - kobieta, która zatrzymała auto na placu Trzech Krzyży też dostała wniosek o ukaranie do sądu za blokownie ruchu - wiec nie wprowadzaj w błąd że zatrzymywać można.

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   oceń komentarz 16 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~123123 37 11 miesięcy temuocena: 63% 

   Co za draństwo, co za brak obiektywizmu. Nooo, pedofilię z homoseksualnością można mylić, głosić nienawiść przez szczekaczkę? Gdzie jest policja, żeby taki kram zatrzymać? Wiadomo, oberwie się ludziom tolerancyjnym.

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 48 28 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Bartosz Patyk FB 36 11 miesięcy temuocena: 71% 

   Osobom, które zostały oskarżone przez policję o, jakkolwiek, nieodpowiednie zachowanie znajomy proponuję swoją prace probono, jest adwokatem. Zapraszam do kontaktu.

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 78 32 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Aneczka 35 11 miesięcy temuocena: 63% 

   Po co ktoś dał furgonetce prawo wycia na ulicach. Zakłócają spokój i powinni być karani. Wynocha z naszych ulic. Jedzcie pod dom Godek, ona się ucieszy.

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 64 38 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • bartekzuk 34 11 miesięcy temuocena: 63% 

   Wiceburmistrz Ursynowa stwierdził, iż ma nadzieję, że sąd rozpatrzy wszystkie okoliczności zdarzenia. - Nie rozumiem, dlaczego policja ignoruje nienawistne hasła z furgonetki, " - no ale gdzie te nienawistne hasła? Które dokładnie?

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 39 23 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Zaniepokojony rodzic 33 11 miesięcy temuocena: 63% 

   Aktywista od tolerancji mówi na nagraniu do opononenta: " jesteś śmieciem, nikt cię nie szanuje" i stwarza zagrożenie w ruchu. Ile jeszcze dowodów na reżimowy, przemocowy charakter aktywizmu lgbt, A postulaty who to pedofilia, jak można indoktrynować i niszczyć młodych ludzi?Dieci mają prawo być przed nią obronione. Oczekuję surowych kar.

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 85 50 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~me too 32 11 miesięcy temuocena: 65% 

   Prawidlowo. Nie mozna bezkrytycznie przechodzic obok bandytyzmu tylko dlatego, ze skrywa sie pod teczowym sztandarem.

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 100 53 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Dumny bezdzietny 31 11 miesięcy temuocena: 30% 

   Kogoś pobili? Szanujmy znaczenie słów.

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   oceń komentarz 26 62 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~mnm 30 11 miesięcy temuocena: 72% 

   Wydaje mi się że oprócz tego powinny być jeszcze mandaty od Sanepidu. Jeden z blokujących ruch drogowy nie miał maseczki, drugi miała maseczkę zsuniętą z nosa, wszyscy nie zachowali bezpiecznej odległości od siebie jak i od zaatakowanego.

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 76 30 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Hermilion 29 11 miesięcy temuocena: 69% 

   Dokładnie ile to było od sanepidu? 5k czy 10k? Jakim prawem łamią zasady kwarantanny

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   oceń komentarz 11 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~lmk 28 11 miesięcy temuocena: 14% 

   Prawem samym przez Kaczora

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   oceń komentarz 2 12 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~warszawianka 27 11 miesięcy temuocena: 62% 

   Nazizm i faszyzm zaczynały się właściwie od bezkarnych samosądów.

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 61 37 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~MarekZacz 26 11 miesięcy temuocena: 49% 

   A nie czasem zaczynały się od dzielenia ludzi na lepszych i gorszych? Wierzeniu w to, że dana grupa jest idealna a innych być nie powinno?

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   oceń komentarz 43 44 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Nick 25 11 miesięcy temuocena: 65% 

   "Przejazd furgonetki należącej do fundacji "Pro Prawo do życia" w ramach akcji "Stop Pedofilii" wywołuje kontrowersje nie tylko w Warszawie." No i po co to? Jaki to ma bezpośredni związek ze sprawą? Bezstronne i obiektywne dziennikarstwo. Żałosne....

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 60 32 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~UrsynowskiGad 24 11 miesięcy temuocena: 45% 

   Tak samo nie wiadomo, jaki związek ma spisywanie demonstrujących u Kaczyńskiego.

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   oceń komentarz 25 30 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~MarekZacz 23 11 miesięcy temuocena: 51% 

   Spisywanie ludzi przed jednym z domów (chodziło o dom prezesa, który kryje się za kotem) ma dużo wspólnego z tym tematem. Okazuje się, że z jednej strony podobno wolno głosić wszystko w imię wolności słowa (furgonetka jeżdżąca i "gadająca"), ale z drugiej strony nie można pokazać rozwijanego banera z hasłem przed domem polityka. Jakim hasłem? Poszukajcie w internecie :-)

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   oceń komentarz 35 33 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~UrsynowskiGad 22 11 miesięcy temuocena: 62% 

   Jak komuś wszystko kojarzy się z Kaczyńskim to można mu tylko przytakiwać :)

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   oceń komentarz 29 18 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~MarekZacz 21 11 miesięcy temuocena: 55% 

   To ty podałeś nazwisko :-) To ja tylko dodam, że hasło na transparencie brzmiało: "Jarosławie K., nie chcemy kolejnej tragedii z powodu Twojej żądzy władzy"

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   oceń komentarz 21 17 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~UrsynowskiGad 20 11 miesięcy temuocena: 56% 

   Tak :)

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   oceń komentarz 15 12 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~MarekZacz 19 11 miesięcy temuocena: 51% 

   Rozumiem, że bardziej merytorycznych argumentów juz brak :-) Dodam, że to była odpowiedź na postawione przez Was pytania. Dlaczego policja jednych potrafi spisać za głoszone na transparencie(!!) hasło i wyciągać wobec nich konsekwencje, a innych, którzy wielokrotnie jeżdżą oklejonym gruchotem z dziwnymi hasłami i do tego wielokrotnie naruszają ciszę, potrafi puścić wolno.

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   oceń komentarz 20 19 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • Light 18 11 miesięcy temuocena: 66% 

   Sprawa furgonetki była już z zeszłym roku w sądzie w Gdańsku i to z czym się obnoszą sąd sie wypowiedział że jest w granicach krytyki bo WHO faktycznie tak miało w wytycznych. Na megafon zaś policja proponuje wnieść skargę prywatną. Zaś zaglądam na GW i widzę na zdjęciu że spisywali na Żoliborzu nie za hasła udzielania dobrych rad jak twierdzisz ale za inwektywy na transparencie "Pull Up Idioto".

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   oceń komentarz 27 14 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Moje 17 11 miesięcy temuocena: 67% 

   Ale to hasło bardzo prawdziwe :-) Jak można za to zatrzymywać? / PS. Dwa razy czytałem Twój wpis bo coś mało gramatycznie napisany.

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   oceń komentarz 14 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Mieszkaniec2 16 11 miesięcy temuocena: 62% 

   A to nie było tak że furgonetka szczekaczka snuła się lewym pasem?

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 114 71 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Grez 15 11 miesięcy temuocena: 57% 

   Słusznie, powinna być kara finansowa za szeryfowanie.

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 84 63 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ursynowianin 14 11 miesięcy temuocena: 61% 

   Burmistrz Dominiak znowu wygłasza swoje mądrości zapewne skierowane do swojego elektoratu i władz Warszawy, pewien, że go pochwalą, ale w ten sposób lekceważy stwarzanie zagrożenia na drodze. Ten pan zrobił na mnie bardzo złe wrażenie podczas pierwszego spotkania, no i od tego czasu regularnie potwierdza, że miałem rację.

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 72 46 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Zwolennicy opcji 13 11 miesięcy temuocena: 81% 

   Rzeczywiście Pan Ursynowianim ma rację, może zdecydowanie lepiej aby vice burmistrz dokształcał się w zakresie ochrony środowiska- bo przecież temu działowi szefuje( a braki niestety wychodzą co i rusz podstawowe w edukacji w tej dziedzinie, może brak studiów w tym kierunku etc.) niż na forach publicznych pokazywać swoje preferencje do grupy lgbt, a tym bardziej to jest naganne, że jest zastępcą burmistrza. Prywatnie może sobie myśleć co chce, to włąsnie proszę pana jest tolerancja, a nie narzucanie z urzędu swoich pogladów, które nijak się mają do jego stanowiska w ratuszu

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   oceń komentarz 54 13 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • bospapieros 12 11 miesięcy temuocena: 59% 

   to ja zablokuje wjazd do garażu gminy bo tam pracują lenie.

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 69 47 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~issaa 11 11 miesięcy temuocena: 33% 

   jak sie nie podoba to wracaj do swojej wiochy - tam sami "pracowici", zyjacy na krzywy ryj z MOPSu lub PISu

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   oceń komentarz 2 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Jarosław P (NU) 10 11 miesięcy temuocena: 86% 

   Panie zastępco Burmistrza Bartku Dominiaku; sytaucja na ulicy była bardzo niebezpieczna. Zostały zatamowane dwa pasy ruchu, wielu kierowców poruszających się lewym pasem musiało hamować awaryjnie. Ominięcie blokady mogło nastąpić jedynie poprzez teren wyznaczony do parkowania. W pobliżu znajdowały się przejścia dla pieszych. Moim zfaniem zarzut powinien dotyczyć stworzenia zagrożenia w ruchu drogowym a nie tamowania ruchu. Tak, byłem, jechałem, hamowałem, wkurzyłem się na maksa.

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 87 14 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~UrsynowskiGad 9 11 miesięcy temuocena: 61% 

   Liberalna demokracja w pełnej okazałości. Wiceburmistrz nie dość, że wywiera presję na niezawisły sąd, to jeszcze sugeruje, że kierowca samodzielnie uznając że nie ma zagrożenia życia i zdrowia może łamać przepisy.

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 80 51 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Warszawiak-nie-leming 8 11 miesięcy temuocena: 59% 

   Brawo, brawo, brawo. LGBTom wydaje się, że są wszechmocni. Ponad prawem. Wszyscy mamy prawo do wolnoci sł0wa i wyrażania własnych opinii.

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 95 67 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~ jako 7 11 miesięcy temuocena: 49% 

   a ty jesteś "lubię w kakao" czy "tęczowy paproch"? zdecyduj się pisowski trolu

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   oceń komentarz 40 41 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~... 6 11 miesięcy temuocena: 74% 

   Do @jako: osoba, o którą pytasz, to także „pedalarz”, „Janmen cwel”, „latarnik”, kryjący się pod innymi nickami też :-)

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   oceń komentarz 34 12 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Dumny bezdzietny 5 11 miesięcy temuocena: 33% 

   Wolność słowa to odpowiedzialność za słowa. Nienawiść i bezpodstawne oskarżanie o pedofilie całej grupy to nie poglądy.

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   oceń komentarz 14 28 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ecce homo 4 11 miesięcy temuocena: 33% 

   @teczowy paproch Wg światowych badań księża to 0,001,% populacji Europy, a odpowiadają za 99% przypadków gwałtów na ministrantach i ministrantkach.

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   oceń komentarz 10 20 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • Light 3 11 miesięcy temuocena: 81% 

   ~Ecce homo nie idźcie tą drogą bo następny krok to sprawdzenie ile procent księży dopuszczających się czynów pedofilskich ma orientacje homo i szach mat

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   oceń komentarz 21 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Pasztet55 2 11 miesięcy temuocena: 47% 

   Słusznie!

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 60 69 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Brawo Policja 1 11 miesięcy temuocena: 46% 

   Bardzo dobra wiadomość ! Nie możemy się zgadzać na to, by jacyś aktywiści blokowali drogi, atakowali kierowców i stwarzali zagrożenie dla ruchu. Jeżeli nie podobała im się furgonetka z hasłami, to mogą zgłosić sprawę na policję.

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 102 120 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.2887 sekundy
  REKLAMAA2 AUTO WIMAR 01.04.2021 - 30.04.2021