REKLAMAA1-DAGRASSO----13-05----13-08-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (KT)

  UCSiR Volleyball - turniej dla miłośników siatkówki powraca na Ursynów! Ruszyły zapisy drużyn do jesiennych, dwudniowych rozgrywek. Warunkiem udziału w turnieju jest to, aby w składzie była przynajmniej jedna kobieta.

  Ursynowski turniej dla amatorów piłki siatkowej to impreza z tradycją. W każdej edycji bierze udział po kilkanaście zespółów amatorskich - najczęściej skrzykniętych przez przyjaciół.

  - W przypadku tego turnieju, określenie „amatorzy” całkowicie nie współgra z tym, co widzimy na parkietach. Zawodnicy w pełni angażują się we wspólną rywalizację, a ich umiejętności i wola walki mogą zawstydzić czasami nawet profesjonalnych graczy - mówi Karolina Bogos z Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji.

  Zasady od lat są te same: do turnieju mogą zgłosić się drużyny składające się z maksymalnie 10 zawodników, a w wyjściowym składzie obowiązkowo musi znaleźć się minimum jedna kobieta. Trzy najlepsze drużyny turnieju zostaną nagrodzone pucharem, medalem oraz dyplomem. Ponadto przewidziane są również wyróżnienia indywidualne dla najlepszej zawodniczki oraz zawodnika turnieju.

  Trwają zapisy do 25 października do godz. 14:00. Sam turniej będzie dwudniowy i rozegrany zostanie w hali sportowej UCSiR przy ul. Dereniowej 48 w sobotę i niedzielę 27 i 28 października.

  Regulamin turnieju oraz formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie internetowej www.ucsir.pl. Więcej na www.sport.ursynow.pl.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3561 sekundy
  REKLAMAA2-SanGiovanni--01-07----31-07-2020