REKLAMAA1-AUCHAN-01-01----30-06-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ7 października 2019, 07:37

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (SK)

  Zbierz drużynę i stań do rywalizacji podczas kolejnej edycji siatkarskich zawodów halowych UCSiR Volleyball – Amatorskiego Turnieju Piłki Siatkowej. Zostały ostatnie wolne miejsca!

  Na Ursynowie siatkówka to wyjątkowo popularny sport, dlatego turnieje dla amatorów organizowane przez Ursynowskie Centrum Rekreacji i Sportu, niezmienne od lat, cieszą się w naszej dzielnicy dużym zainteresowaniem.

  Najbliższe zawody odbędą się 19 października, a zapisy już trwają. Drużyny mogą dołączać do 17 października do godz. 14:00. Turniej będzie jednodniowy, a liczba miejsca jest ograniczona – udział weźmie maksymalnie 16 zespołów. Obowiązuje zasada: kto pierwszy, ten lepszy.

  Istotą turnieju są rozgrywki między drużynami stworzonymi z siatkarzy „amatorów”. Skład to w dalszym ciągu maksymalnie 10 zawodników. Trzy najlepsze drużyny turnieju zostaną nagrodzone pucharem, medalem oraz dyplomem. Ponadto przewidziane są również wyróżnienia indywidualne dla najlepszej zawodniczki oraz zawodnika turnieju.

  - Wzorem turnieju z 2018 roku, podtrzymany został zapis o tym, iż kobieta w składzie drużyny, może występować na pozycji Libero. Zmiana spotkała się z pozytywnym odbiorem dlatego zdecydowano o jej kontynuacji – mówi Karolina Bigos z Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji.

  - Czekamy na wszystkich, dla których siatkówka to pasja, zdrowa rywalizacja i świetna zabawa. Sprawdźcie swoje umiejętności na parkietach hali sportowej UCSiR – dodaje organizatorka.

  Regulamin turnieju oraz formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie internetowej UCSiR. Zapisy trwają do 17 października do godz. 14:00 – czekają ostatnie wolne miejsca.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 1
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3196 sekundy
  REKLAMAA2-DESEROWNIA--20-03---19-04-2020