REKLAMAA1 UCK ALTERNATYWY 01.01.2023 - 31.12.2023
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ17 września 2020, 08:46

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Na pytanie, czy zdalnie sterowane gadżety erotyczne to hit czy kit właściwie nie da się odpowiedzieć jednoznacznie. Jeśli preferujesz klasyczny i przewidywalny seks bez niespodzianek, taki gadżet możesz rzeczywiście uznać za niewarty Twojej uwagi. Jeśli jednak szukasz nowych, intensywnych doznań, lubisz się dobrze bawić, zależy Ci sprawianiu przyjemności nie tylko sobie, ale i Twojemu partnerowi, wibrator sterowany telefonem albo pilotem będzie tym, czego szukasz!

  Rozkosz dla dwojga

  Wibrator dla par to urządzenie niezwykle uniwersalne. Pozwala na świetną zabawę, dającą przyjemność zarówno singlom, parom mieszkającym razem, jak i żyjącym w związkach na odległość. Wykorzystaj  innowacyjne technologie i wprowadź do swojej sypialni nową energię!

  Wibrator We-Vibe Chorus to niewielkie urządzenie, które można wykorzystywać na kilka sposobów. Dzięki temu, że ma kształt litery U, pozwala na wprowadzenie penisa do pochwy, w której został umieszczony ten sprytny gadżet i jednoczesne pobudzanie kobiety i mężczyzny. Wystarczy mocniej ścisnąć pilot, a wibracje będą jeszcze intensywniejsze. Możecie się kochać nawet w wannie lub pod prysznicem bez obawy o zniszczenie urządzenia.

  Jeżeli kobieta chce, by to partner decydował o tym, z jaką mocą zadziała wibrator i jak szybko osiągnie orgazm, wystarczy, że odda mu pilot, a sama będzie się rozkoszować przyjemnymi doznaniami. Co więcej, partner może Cię zadowalać nawet na odległość. Służy do tego specjalna aplikacja We-Connect, którą instaluje się na urządzeniu mobilnym. Wibrator sterowany smartfonem pozwala na wspólną zabawę, nawet jeśli dzielą Was tysiące kilometrów.

  We - Vibe Chorus może pracować w 10 różnych trybach, dzięki czemu łatwo dopasować intensywność do indywidualnych potrzeb. Dodatkowo, gdy już znajdziecie idealnie dopasowane programy, możecie stworzyć własną kompozycję w aplikacji We Connect.

  Sypialnia bez nudy

  Szukając gadżetu do sypialni warto zwrócić też uwagę na We-Vibe Unite. Zabawka wyglądem przypomina podkowę. Mniejszą część wkłada się do pochwy, większa wibruje na łechtaczce. Dodatkowo do zabawy może przyłączyć się partner, gdyż dzięki wyjątkowemu kształtowi wibratora, w waginie pozostaje miejsce też dla niego.

  Wibrator ma 10 trybów pracy i 2 niezależne silniczki, dzięki czemu możliwe jest odkrycie ekscytującej przyjemności z podwójnej stymulacji. Wibrator dla dwojga może być sterowany zdalnie, przy pomocy pilota. Partner nawet z odległości 3 metrów jest w stanie rozpalić Cię do czerwoności i zapewnić Wam ekscytującą grę wstępną.

  Kształt ma znaczenie

  Producenci wibratorów z roku na rok wprowadzają nowe udogodnienia dla użytkowników, pozwalają wybierać w kształtach, kolorach i rozmiarach, a także już wspomnianą możliwość sterowania sprzętem na odległość. Innowacyjnym i lubianym gadżetem jest wibrator We- Vibe- Jive. To pięknie wyprofilowane jajeczko z ogonkiem pozwala doskonale trafić w punkt G i stymulować go jeszcze mocniej. Dobrze przemyślany kształt i niewielki rozmiar to tylko niektóre zalety.

  Oprócz tego wibrator pracuje niezwykle cicho, a sterowanie odbywa się przy pomocy aplikacji We- Connect. Już wiesz, do czego to wszystko zmierza? Możecie bawić się wibratorem nie tylko w łóżku, ale też w innych miejscach. Do zabawy możesz też zaprosić partnera- klikając w ekran smartfona, zapewni Ci przyjemność w aucie, a nawet na zakupach! Po takiej grze wstępnej czeka Was niezapomniany seks.

  Zresztą partner wcale nie musi być blisko, by zadbać o Twoje potrzeby. Do sterowania wibratorem na odległość wystarczy telefon i dostęp do internetu po obydwu stronach. Można zdecydować o stopniu natężenia wibracji i ich częstotliwości- sprawdźcie na odległość, jak dobrze znacie swoje potrzeby.

  Lubisz seks w rytm muzyki? Nie ma problemu. Wystarczy do aplikacji zaimportować ulubione piosenki, a We-Vibe - Jive będzie wibrował idealnie do ich rytmu. Możesz próbować zgadywać, jaką piosenkę wybrał dla Ciebie partner, chociaż trudno oczekiwać, że będziesz mogła skupić się na muzyce przy tak rozkosznych doznaniach.

  Wygoda i bezpieczeństwo

  Wibratory dla par wykonane są z miękkiego silikonu medycznego, dzięki czemu masz pewność, że będą trwałe i wytrzymałe. Niewielkie kształty pozwalają na dyskretne zabranie ich w dowolne miejsce.

  Pamiętaj, by razem z wibratorem kupić lubrykant na bazie wody. Zapewni on świetne nawilżenie i nie zniszczy silikonowej powierzchni.

  Artykuł załadowany: 0.388 sekundy
  REKLAMAA2 PIS (M.Rojewski) 26.01.2023 - 30.01.2023