REKLAMAA1-CUK-od-14-12-2017-do-14-02-2018
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ26 czerwca 2017, 09:40 komentarzy 7

  (SK)

  REKLAMA

  Justyna G. - była pracownica firmy ochraniającej ursynowski market E.Leclerc - po raz drugi w akcie zemsty popełniła przestępstwo, dokuczając swoim byłym kolegom. W marcu ukradła im radiotelefon, a teraz podpaliła przenośne WC należące do firmy.

  Zemsta jest słodka - mówi stare przysłowie. Hołduje mu z pewnością 26-letnia Justyna G., która już drugi raz postanowiła wziąć odwet za zwolnienie z pracy. Razem ze swoim o rok młodszym partnerem przyjechali przed hipermarket, polali benzyną wnętrze toalety typu toi-toi ochranianej przez kolegów. Dzieła dopełniła kobieta, używając zapalniczki.

  Pechowo podczas pożaru Justyna G. poparzyła się, co miało później niebagatelne znaczenie w ustaleniu sprawcy.

  Wezwani na miejsce strażacy ugasili pożar. Policjanci natomiast przeprowadzili oględziny, zabezpieczyli ślady i wszczęli dochodzenie, aby ustalić kto stoi za spowodowaniem pożaru przy E.Leclercu.

  - Następnego dnia Justyna G. zjawiła się w szpitalu prosząc lekarza o pomoc medyczną. Po kilku dniach jeden z ursynowskich dzielnicowych ustalił, że prawdopodobnie zrobiła to 26-latka wspólnie ze swoim chłopakiem Łukaszem K. - mówi asp. sztab. Robert Koniuszy, rzecznik mokotowskiej komendy policji.

  Najpierw zatrzymany został mężczyzna, a kolejnego dnia jego partnerka. Oboje usłyszeli zarzuty zniszczenia mienia. Przyznali się do przestępstwa zobowiązując się do naprawienia szkody. Grozi im kara do 5 lat więzienia.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  7Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Artykuł załadowany: 0.1151 sekundy
  REKLAMA