REKLAMAA1-SanGiovanni--01-09----30-09-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ20 maja 2020, 18:25 komentarzy 3

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (ZOM)

  Zarząd Oczyszczania Miasta wziął się za mycie i czyszczenie ulicznych koszy pomazanych przez wandali. I prosi mieszkańców o zgłaszanie takich przypadków.

  Uliczne kosze na śmieci, jako elementy małej architektury, wpływają na estetykę przestrzeni publicznej. Właśnie ruszyło czyszczenie koszy ulicznych z pseudograffiti.

  - Do tej pory zidentyfikowaliśmy 200 koszy potrzebujących takich zabiegów. Preparaty, jakimi posługują się wandale, są dość odporne na czyszczenie, dlatego do ich usuwania niechcianych elementów graficznych stosowane są specjalistyczne, biodegradowalne środki i gorąca woda pod ciśnieniem. Po wyczyszczeniu napisów każdy kosz zabezpieczany jest preparatem antygraffiti - mówi Iwona Fryczyńska z Zarządu Oczyszczania Miasta.

  Zgłoś pomazany kosz

  Przegląd koszy pod kątem czystości prowadzą kontrolerzy Zarządu Oczyszczania Miasta, zgłoszenia mogą przekazywać także mieszkańcy. Lokalizację pojemników do oczyszczenia z bazgrołów można zgłaszać do działającego całodobowo Miejskiego Centrum Kontaktu pod numerem telefonu 19115 oraz na stronie: www.warszawa19115.pl.

  Problem oszpeconych koszy co chwilę powraca także na Ursynowie. Niedawno pisaliśmy o pseudograffiti na koszach i ławkach przy chodniku od wyjścia z metra Imielin do ul. Dereniowej. Pomazane nowe ławki miejskie można zobaczyć również przy alei Komisji Edukacji Narodowej. 

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 36

  • 16
   BARDZO PRZYDATNY
  • 8
   ZASKOCZONY
  • 10
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 2
   BRAK SŁÓW

  3Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~PrzedeptanyŚmietnik 3 4 miesiące temuocena: 58% 

   Jeśli zareagują na zgłoszenia śmietników tak jak zrobili ze ścieżkami na trawnikach przy akcji #StopPrzedeptom to pomazane śmietniki po prostu usuną. Bezpieczniej nie zgłaszać ;)

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 7 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Adolf 2 4 miesiące temuocena: 54% 

   Naprawdę brudny kosz na śmieci w momencie kiedy setki tysięcy ludzi niebawem będzie w stanie skrajnej nędzy to problem dzielnicy? Czy nie lepiej już teraz pomyśleć o jadłodajniach, ich zaopatrzeniu, personelu? To nie są żarty, drożyzna i głód nadchodzą, w połączeniu z biedą zaowocują nowymi falami zarazy. Nie trzeba być ekspertem, żeby tego nie kumać. Ja na szczęście jestem bezpieczny, w swoim domu w Górach Świętokrzyskich z własnym ujęciem wody i sporymi zapasami. Mam szanse na to, że przetrwam. Wy ludzie w mieście powinniście każdy nieużytek wykorzystać na nasadzenia warzyw.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 7 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~pol 1 4 miesiące temuocena: 30% 

   Tworki czekają

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 3 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3934 sekundy
  REKLAMAA2-NZOZ-Triclinium—01-09—-30-09-2020