REKLAMAA1-GREEN-PORT-od-01-12-2017-do-02-03-2018
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ11 kwietnia 2017, 10:37 komentarzy 1

  (KT)

  REKLAMA

  Najurokliwsze zakątki Ursynowa. Wspólna egzystencja wielu gatunków zwierząt i roślin. Dokumentacja życia, ale i pierwiastek niefizyczny, magiczny. Wykorzystanie światła i podkreślanie majestatyczności natury. To wszystko i jeszcze więcej zobaczyć można na wystawie "Zielona dzielnica". Zdjęcia Joanny Antosik tworzą fascynującą opowieść o naszej dzielnicy.

  Fotografie, które składają się na wystawę otwartą w poniedziałek na parterze ratusza, powstawały na przestrzeni ostatnich kilku lat. Autorka wyselekcjonowała 28 z nich - Las Kabacki, Las Natoliński, Skarpa Ursynowska - wprawne oko rozpozna kilka miejsc. 

  - Mam swoje ukochane miejsca na Ursynowie. Mieszkam i pracuję tu od wielu lat, więc zdążyłam przesiąknąć atmosferą tych przestrzeni. Pomysł na projekt rodził się od dawna, nabierał kszałtu i tempa. Chcę pokazać zapracowanym ludziom, że tutaj można odetchnąć i wyciszyć się - opowiada Joanna Antosik, autorka wystawy.

  Autorka jest stypentystką dzielnicy Ursynów. Wygrała konkurs w 2015 roku i dzięki uzyskanemu stypendium, "Zielona dzielnica" z pomysłu stała się wystawą. 

  Jak przyznaje autorka jej głównym celem była edukacja ekologiczna i promocja bogatej przyrody Ursynowa.

  - Moim narzędziem jest fotografia. Staram się pokazać ludziom zmienność pór roku, kolorów, form, detali. Chcę pokazać, że światy zwierząt i ludzi mogą żyć w symbiozie - dodaje Joanna Antosik.

  W poniedziałek na parterze ratusza odbył się wernisaż wystawy. Można ją oglądać do 28 kwietnia. - Zapraszam w fotograficzną podróż po MOIM zielonym Ursynowie - zachęca autorka.

  ZOBACZ WYSTAWĘ "ZIELONA DZIELNICA":

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Artykuł załadowany: 0.1258 sekundy
  REKLAMA