REKLAMAA1 SanGiovanni 01.10.2022 - 31.12.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ15 września 2022, 08:17 komentarzy 5

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (nadesłane)

  Jeśli ktoś myśli, że na Ursynowie można spokojnie zostawić rower pod sklepem czy siłownią, to się myli. Złodzieje nie próżnują i kradną nawet unikatowe rowery, które trudno potem sprzedać.

  Nie ma dnia, by do ursynowskiego komisariatu nie zgłosił się właściciel utraconego roweru. Spora część poszkodowanych nawet nie zgłasza kradzieży, nie wierząc w skuteczność organów ścigania. Cuda się jednak zdarzają. W czerwcu policja złapała parę, która trudniła się kradzieżami drogich rowerów i hulajnóg w naszej dzielnicy oraz w Wilanowie. 23-latka i jej 33-letni partner zostali zatrzymani. 

  Kradzieże nie ustają. W środę do naszej redakcji z prośbą o pomoc zgłosił się pan Orfeusz. Wieczorem spod klubu treningowego CrossFit Ursynów przy Lachmana 3 - w samym środku gęsto zabudowanego osiedla - skradziono mu rower.

  - Rower zginął po godz. 20. Jest bardzo charakterystyczny: typ fatbike, z zielonymi elementami i w miejscu nazwy na ramie na odblaskowy napis 'ORFI' - opisuje czytelnik.

  Ktokolwiek coś wie na temat skradzionego roweru, znalazł go lub widział, proszony jest o kontakt z redakcją - redakcja@haloursynow.pl. Przekażemy informacje właścicielowi.


   

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 33

  • 3
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 3
   PRZYDATNY
  • 3
   OBOJĘTNY
  • 2
   NIEPRZYDATNY
  • 8
   WKURZONY
  • 13
   BRAK SŁÓW

  5Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~szi 5 17 dni temuocena: 83% 

   Słyszałam, że rower stał pod samą kamerą i jest nagranie sprawców w dobrej jakości. Oby ich złapali!!

   Edytowany: 10 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 5 1 wpisy tej osoby
  • Irfy 4 18 dni temuocena: 80% 

   Sprzęt w zasadzie nie do odzyskania. Zbyt niszowy. Wywiozą go do Czech albo Niemiec, ewentualnie rozkręcą na części. Ale raczej wywiozą. A przede wszystkim pozbędę się tego napisu, bo działa jak drogowskaz.

   Edytowany: 10 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 4 1 wpisy tej osoby
  • ~Moi 3 18 dni temuocena: 78% 

   Interesuje mnie, czy na stare, wysłużone rowery też jest popyt u złodziei. Mam nadzieję, że właściciele takowych (w tym ja) mogą czuć się bezpieczni.

   Edytowany: 10 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 7 2 wpisy tej osoby
  • Irfy 2 18 dni temuocena: 83% 

   Zależy jak stare, jak wysłużone i jak zabezpieczone. Ja jeżdżę ponad dwudziestoletnim rzęchem o wyglądzie złomu. Tyle że co roku wymieniam kasetę, łańcuch, zębatki i klocki hamulcowe. Kiedy jadę na zakupy i wchodzę do sklepu na nie dłużej niż pięć minut, to nawet go nie przypinam. W przypadku dłuższych zakupów przypinam zwykłą linką i wyłącznie po to, żeby go sobie ktoś nie "pożyczył". Czyli nawet nie ukradł w celu odsprzedaży z zyskiem, tylko po prostu wziął, na zasadzie "o, nieprzypięty rower, wezmę, przejadę, oszczędzę czas a potem porzucę". Jak na razie pies z kulawą nogą się nim nie zainteresował.

   Edytowany: 10 dni temu

   oceń komentarz 5 1 wpisy tej osoby
  • ~Rowerzysta 1 18 dni temuocena: 88% 

   Sprawdzić kamery przy i na dojściach do Lachmana- powinno pomóc.Póżniej opublikować wizerunek,aby sąsiedzi,mieszkańcy mieli wiedzę,kto ma lepkie ręce

   Edytowany: 10 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 14 2 wpisy tej osoby
  Artykuł załadowany: 0.5953 sekundy
  REKLAMAA2 DaGrasso 26.08.2022 - 25.11.2022