REKLAMAA1 AUCHAN 01.07.2022 - 31.12.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  KAFAR DIX37

  KAFAR DIX37 (fb/kafar37)

  Ursynów to kolebka hip-hopu. To tu w blokach z wielkiej płyty wychowali się i tworzyli najwięksi raperzy. Jednym z nich jest Paweł "Kafar" Grabeus, współzałożyciel grupy Dixon37, który już w ten czwartek spotka się z mieszkańcami dzielnicy w ramach cyklu "Hip-Hop Szansą". Może tym razem pokaże swoją twarz.

  "Hip-Hop Szansą" to cykl spotkań z osobami związanymi z kulturą hip-hop: raperami, didżejami czy producentami muzycznymi. Artyści spotykają się z mieszkańcami, a z ich rozmów płyną inspirujące wnioski. Jest to również okazja do tego, aby bliżej poznać naszych hip-hopowych idoli. Dotychczas wydarzenie odbywało się w różnych miejscach na mapie Warszawy, od października gości również w Ursynowskim Centrum Kultury "Alternatywy".

  - My jako nowa placówka chcemy próbować nowych rzeczy. Chłopaki mają niesamowity pomysł, którego potencjał chcemy u nas rozwijać. Wszyscy czekali na ten projekt - mówi Kornelia Ciołek z "Alternatyw".

  Czołówka hip-hopu na Ursynowie

  Jako pierwszy z ursynowianami spotkał się raper i aktor Kamil "Saful" Nożyński, który wychował się w naszej dzielnicy. Razem z grupą Dixon37 wydał trzy płyty, z których każda osiągnęła status złotej. Dzięki głównej roli dilera kokainy w głośnym serialu "Ślepnąc od świateł" jest znany zarówno starszej jak i młodszej publice. 

  W listopadzie UCK zaprosiło VeNoM-a, rapera pochodzącego z Elbląga. Od 2016 roku działającego pod własnym szyldem De Nekst Best.

  W tym tygodniu odbędzie się kolejne spotkanie z reprezentantem Dixon37, który jest pomysłodawcą projektu "Hip-Hop Szansą" na Ursynowie.

  Czy pokaże swoją twarz?

  Paweł "Kafar" Grabeus podobnie jak swój kolega z ekipy pochodzi z ursynowskich osiedli. Znany jest z tego, że zazwyczaj chodzi z zakrytą twarzą. Jego dorobek artystyczny jest naprawdę ogromny - poza współpracą z D37, stworzył również kilka solowych albumów i gościnnie pojawił się w kilkudziesięciu singlach innych artystów. Od zawsze wspiera młodych artystów z tzw. Podziemia, a także bierze udział w wielu charytatywnych akcjach.

  Spotkanie z raperem odbędzie się w czwartek (25.11) o godz. 18 w UCK "Alternatywy" (Sala Bareja). Bezpłatne wejściówki można pobrać w recepcji "Alternatyw" lub online na stronie biletyna.pl.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 14

  • 7
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 5
   BRAK SŁÓW

  3Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Tatuś 3 ponad rok temuocena: 94% 

   Poniżej tekst z utworu pana Kafara: Ziomeczki tu nie biorą koki Opychają ją na bloki Ślinią się te foki na ich nowe skoki Żaden kurwa ze mnie Rocky i Żaden też celebryta Jak zapytasz co u mnie Odpowiem: nowa płyta Tu nie żadna 1. Liga Bardziej kurwa premiere ligue Wchodzimy agresywnie Szacunek to feat za feat Robimy se numery Przy tym palimy ten weed 40 nie mam w łąpie A wlatuje w bit jak dzik

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 15 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Czołówka hip-hopu, wiadomo 2 ponad rok temuocena: 100% 

   A czemu tu się dziwić? Przecież napisano, że to "czołówka hip-hopu".

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 5 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~KAFARA - tekst 1 ponad rok temuocena: 100% 

   Warszawski haj koleżanki mocno wchłonął Odmawianie zdejmowania majtek nie było ich mocną stroną Gruby sztos, grudy w nos, non stop ponoć Dorabiały późną porą nocną w Cocomo Wiadomo, że widywane były też na odlotach I nie mówię tu bynajmniej o Okęciu i samolotach Lubiły polecieć, dobrego miały pilota Edziu deweloper, do tego nie mały chłopak Nie należał do przystojnych, ale liczyła się flota

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 12 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.4496 sekundy
  REKLAMAA2 Spiżarnia Hrab 24.10.2022 - 23.12.2022