REKLAMAA1 AUTO WIMAR 01.05.2021 - 31.07.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (mat. prasowe)

  Po wielkim sukcesie pierwszego punktu położonego na Tarchominie - po niespełna roku - właściciele Prosto z Rynku postanowili otworzyć drugi punkt - tym razem na warszawskim Ursynowie. Niezmienna pozostała ideologia. Na półce nadal znajdziemy wysokiej jakości produkty od lokalnych dostawców czy z małych, polskich gospodarstw.

  Pomysł właścicieli był bardzo prosty: na półkach miały znaleźć się najwyższej jakości produkty z giełdy, lokalnych gospodarstw, bądź małych przedsiębiorstw. Półki i lodówki sklepu wypełniają chociażby sery z Podlasia produkowane na naturalnym, krowim mleku, swojskie wędliny z rodzinnej wędzarni, naturalne miody, wyjątkowy kozi oraz krowi nabiał, ekologiczne zioła oraz pyszne pierogi.

  - Kupując warzywa i owoce staramy się jak ognia unikać towarów z chłodni oraz wielkich hurtowni i skupiać przede wszystkim na produktach sezonowych - mówią właściciele.

  Priorytetem jest dla nas jakość towaru, jego smak i świeżość, a nie jedynie plakietka "bio". Staramy się również dbać o to, by zachować przystępne ceny. Poza tym sami mamy absolutnego fioła na punkcie dobrych produktów. I nie chodzi tu o certyfikaty. Chodzi o smak, pochodzenie i jakość.

  Od zawsze kochamy jeść i doceniamy regionalne produkty. Najwięcej produktów sprowadzamy z Podlasia - mimo, że sami pochodzimy z Warszawy - ale to właśnie ten region uważamy jako nieoceniony jeśli chodzi o jakość i smak.

  Zaraz obok smaku na podium stawiamy obsługę. Chcemy tworzyć miejsca do których zwyczajnie chce się wracać.

  W pierwszym punkcie znamy już większość osób po imieniu i przychodząc do pracy czujemy się jak jedna wielka rodzina. To ogromna radość prowadzić tego typu biznes. Żeby było zabawniej sami wiele lat pracowaliśmy w korporacjach i jeszcze kilka lat temu nigdy nie podejrzewalibyśmy się o taki biznes. Teraz nie wyobrażamy sobie już innego życia - bez ciepłych słów od Klientów, ich uśmiechów i powrotów. Często słyszymy od nich, że jedząc nasze produkty od razu przypomina im się dzieciństwo na wsi, że brakowało tu takiego miejsca. Jest nam niezmiernie miło słyszeć takie słowa, bo nie ukrywam, że taki właśnie efekt chcieliśmy osiągnąć

  - mówi współwłaścicielka.

  W sklepie Prosto z Rynku kupimy również pieczywo z wysoko ocenianej Wytwórni Chleba Henryków, przez koneserów uznawane za "absolutny majstersztyk". Ofertę dopełnia również najwyższej jakości wołowina z kultowej firmy "Polskie Steki”, mięso bez GMO, no i oczywiście wędzone ryby, które sklep potrafi wyprzedać w zaledwie kilka godzin. Na półkach znajdziemy również produkty importowane bezpośrednio z Włoch.

  - Są takie momenty, że sami zastanawiamy się czy to wszystko dzieje się naprawdę. O wielu rzeczach mówią nam sami Klienci. Ostatnio wysłali nam link do artykułu w internecie, gdzie opisano i sfotografowano naszą kolejkę po pączki na tłusty czwartek. Podobny tłum mieliśmy w listopadzie, gdy sprowadziliśmy do sklepu rogale świętomarcińskie. Już sami nie pamiętamy dokładnych ilości, ale sprzedaliśmy ich prawie 1000 sztuk. Teraz robimy wszystko, by powtórzyć ten sukces w nowym punkcie na Ursynowie. Tu - podobnie jak na Tarchominie - nie kolorujemy trawy na zielono. Nie sprowadzamy produktów z chłodni czy spod folii. Chociażby teraz cierpliwie czekamy na porządne polskie truskawki od zaprzyjaźnionego rolnika i wiele innych produktów - mówią właściciele.

  Wszystkich więc tych, którzy cenią sobie miejsca pełne uczciwych i smacznych produktów zapraszamy, by osobiście przekonać się do oferty Prosto z Rynku - Ursynów. Sklep znajduje się przy alei KEN 50 w lokalu U5. Co więcej zamówienie można również zamówić z wygodną dostawą do domu na stronie www.prostozrynku.pl. Wszystko wskazuje na to, że sklep powtórzy sukces punktu na warszawskim Tarchominie. I tego im właśnie życzymy!

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 63

  • 45
   BARDZO PRZYDATNY
  • 3
   ZASKOCZONY
  • 9
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 2
   NIEPRZYDATNY
  • 2
   WKURZONY
  • 2
   BRAK SŁÓW
  Artykuł załadowany: 0.5892 sekundy
  REKLAMAA2 Kaar-Med 01.04.2021 - 30-06-2021