REKLAMAA1 IJEST.PL 12.05.2021 - 10.06.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  Kolejna awaria na Symfonii i Koncertowej

  Kolejna awaria na Symfonii i Koncertowej (SK)

  Mieszkańcy bloków przy Symfonii i Koncertowej mają wyjątkowego pecha. Po raz kolejny w ich rejonie doszło do wyłączenia wody, z powodu awarii rur wodociągowych. W tej chwili wody w kranach nie mają lokatorzy domów przy Symfonii 1, 2, 3, 4, 5 oraz Koncertowej 4.

  Dokładnie te same budynki były pozbawione wody trzy dni temu - pisaliśmy o tym 19 grudnia w czwartek. Wówczas Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji usunęło awarię tego samego dnia. 

  Dziś woda ponownie zaczęła wybijać - na tym samym odcinku. Okazało się, że poprzednio nie zlokalizowano właściwie miejsca awarii.

  Roboty trwają - jak poinformowało nas MPWiK awaria powinna zostać usunięta do godz. 20:00, 21:00. Beczkowóz podstawiony jest przy bloku - ul. Symfonii 3.

  AKTUALIZACJA, g. 23:00 - Awarii wciąż nie udało się usunąć. Prace trwają.

  AKTUALIZACJA, g. 23:25 - awaria naprawiona. Jak MPWiK woda wróciła do kranów.

  Ostatnio na Ursynowie do awarii wodociągowych dochodzi bardzo często. Praktycznie każdego dnia gdzieś są wyłączenia. MPWiK twierdzi, że to normalna sprawa.

  - Częstotliwość awarii sieci wodociągowej, do których dochodzi na terenie dzielnicy Ursynów nie odbiega od średniej występowania w innych dzielnicach miasta. Zgodnie z parametrami wytrzymałościowymi stosowanych materiałów, 
  prawdopodobieństwo wystąpienia awarii przewodu wzrasta w przypadku częstych zmian temperatury otoczenia z dodatniej (w dzień) na ujemną (w nocy, przy gruncie) -
  tłumaczy Marzena Wojewódzka z zespołu prasowego MPWiK.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.4306 sekundy
  REKLAMAA2 - SBM Ursynów 14.05.2021 - 20.05.2021