REKLAMAA1-AUTO-WIMAR  01.12.2020 - 10.01.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ23 października 2020, 10:03 komentarzy 6

  (SK)

  - Czekał 18 lat na remont to poczeka parę dni - zdają się mówić ekipy remontowe. W czwartek miała ruszyć modernizacja parkingu przy ul. Rosoła na wysokości Lokajskiego. Ale nie ruszyła.

  Większych kałuży, a właściwie jezior, tworzących się po każdym deszczu nie ma chyba na żadnym ursynowskim parkingu. Zarząd Dróg Miejskich po 18 latach starań i zabiegów radnego Piotra Skubiszewskiego z Otwartego Ursynowa zapowiedział remont. Początkowo miał on ruszyć w wakacje, ale koronawirus pokrzyżował plany ekopie remontowej. 

  Gdy w tym tygodniu pojawiły się tabliczki zapowiadajace początek prac na 22 października, kierowcy zaczęli czym prędzej usuwać swoje auta z parkingu. 

  - Z ledwością wyszukałem miejsce parkingowe dla mojego auta, a widzę, że drogowcy pokpili sobie sprawę i remont znów nie ruszył. To paranoja - mówi nam kierowca z Lokajskiego.

  Jaka jest przyczyna kolejnej zwłoki z remontem parkingu? Jak mówi Jakub Dybalski, rzecznik ZDM zwłoki nie ma.

  - Wczoraj remont ruszył, ma potrwać do końca roku, a jak Zakład Remontów i Konserwacji Dróg rozplanuje sobie prace, to jest już ich rzecz. Znaki informowały, że 22 października parking zostanie zamknięty. To nie znaczy, że tylko na ten dzień, tylko od tego dnia. Inaczej to byłoby bez sensu - mówi.

  Wszystko wskazuje na to, że naprawdę remont rozpocznie się w przyszłym tygodniu. A wielka żółta tabliczka, która wprowadza w błąd, sugerując, że remont będzie jednodniowy to oczywista pomyłka. 

  - Niech już rozpocznie się już ten remont jak najszybciej i jak najszybciej skończy, bo nam naprawdę brakuje tych miejsc - mówi nam kierowca z Lokajskiego.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 6

  • 4
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 1
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  6Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Rumburak 6 miesiąc temu

   Miło, że znalazły się pieniądze na remont parkingu. Dla mnie, szczerze mówiąc niepojętą tajemnicą jest błotnista alejka w parku Przy Bażantarni, która nikogo nie obchodzi. Wokół przerabia się parkingi i ścieżki dla rowerów, a tysiące pieszych co dzień w drodze do największej szkoły lub największego kościoła na Ursynowie brodzi w kałużach.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Arturo 5 miesiąc temuocena: 100% 

   Dawno to powinno być zrobione. Kiedyś zdjęto siatkę, a reszty nie zrobiono.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 2 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Anna Kostrzewska 4 miesiąc temuocena: 100% 

   Czekam na ten remont od lat.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 4 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • Piotr Skubiszewski 3 miesiąc temuocena: 67% 

   Oznakowanie zostało postawione wcześniej po to, aby usunięto samochody z parkingu. Według mojej wiedzy pracownicy Zakładu Remontów i Konserwacji Dróg powinni rozpocząć prace w następnym tygodniu. Remont nie trwa jednego dnia. Zresztą dla nikogo kto zna historię tego parkingu jeden, dwa, czy kilka dni nie powinno mieć znaczenia. Każdy remont to jakaś uciążliwość, ale warto o chwilę cierpliwości, aby poprawić komfort użytkowników i estetykę okolicy.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 4 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~ jako 2 miesiąc temuocena: 100% 

   Piotrek, a to nie jest tak, że czekacie na szczęśliwy układ gwiazd? Bo Ty zdaje się interesujesz się astronomią. Więc wiesz z pewnością, że planety ułożą się w układ sprzyjający remontom dopiero za 18 miesięcy. Więc po co było stawiać barierki już teraz?? A jak zaczniecie remont teraz, wbrew gwiazdom, to pewnie będzie wymagał mnóstwa poprawek. Przemyśl to chłopie, nie warto igrać z gwiazdami :-)))

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 5 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~zwykły obserwator 1 miesiąc temuocena: 43% 

   Akcja likwidacja ruszyła. "Remont" potrwa rok-dwa, z parkingu zostanie 10% miejsc. Klasyka dywersji.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 3 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3331 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO / KUCHARKI  14.11.2020 - 13.02.2021