REKLAMAA1-AD-BUD--01-04----30-06-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ6 października 2018, 19:56 komentarzy 2

  (AŁ)

  Do wyboru do koloru - tak w skrócie można opisać kolejną w tym sezonie garażówkę. Na parkingu przy ratuszu, wyjątkowo w sobotę, a nie niedzielę, ponad stu sprzedawców rozłożyło swoje stoiska. Można było się ubrać, najeść, upolować cenną staroć, a także pomóc potrzebującym. Dzieci miały prawdziwy raj z zabawkami.

  Wspaniała pogoda i fama ursynowskich garażówek zwabiła wiele osób szukających czegoś ciekawego za niewielkie pieniądze.

  - Tyle słodkiego badziewia, że aż się w głowie kręci. Bardzo lubię ten targ, zawsze coś sobie wynajdę, czego tak naprawdę nie potrzebuję, ale sprawi mi przyjemność. Dzisiaj upatrzyłam sobie fajansowy, malowany dzbanuszek i chyba kupię, ale jeszcze się trochę pokręcę, może znajdę ładniejszy - mówi pani Alicja.

  Dla każdego było coś dobrego - m.in. ubrania, biżuteria, stare ksiażki, obrazy i porcelana. Wiele wydawałoby się nikomu nie potrzebnych rzeczy, kusiło bardzo niską ceną. Garażówka przyciąga też kolekcjonerów.

  - Widziałem stare winyle po pięć złotych i to jak na razie jedyna rzecz, która mnie zaciekawiła. Zobaczę co tam pudełku jest, jeśli będą w dobrym stanie i pod mój gust, to czemu nie. Kupię bo zbieram stare płyty - mówi pan Sławek.

  Niewątpliwie sporo atrakcji było też dla dzieci. - Mój syn oszalał, tyle tu resoraków i innych zabawek, że nie może się na nic zdecydować, wszystko by chciał. A ja kupiłam słoiczek miodu i wystarczy na dziś - mówi pani Ola. Oprócz miodu, były też jesienne przetwory i domowe wypieki, które można było zjeść na miejscu.

  Gdy jedni kupowali - inni pomagali charytatywnie. Dziewczyny z Fundacji Kapucyńskiej im. bł. Aniceta Koplińskiego zbierały odzież i buty dla najbardziej potrzebujących. Sporo osób przyniosło torby pełne darów.

  Kolejne wyprzedaże garażowe odbędą się 4 listopada i 2 grudnia.  W przyszłym roku także będzie można pohandlować przy ratuszu dzięki projektowi „Ursynowska Ratuszowa Wyprzedaż Garażowa”, który zdobył ponad 2.000 głosów w ramach Budżetu Partycypacyjnego na 2019. Patronem medialnym garażówek jest Haloursynow.pl.

  ZOBACZ ZDJĘCIA Z SOBOTNIEJ GARAŻÓWKI:

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 55

  • 44
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 6
   PRZYDATNY
  • 3
   OBOJĘTNY
  • 2
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  2Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Artykuł załadowany: 0.2734 sekundy
  REKLAMAA2-AUCHAN----DODATKOWO