REKLAMAA1-GREEN-PORT-od-01-12-2017-do-02-03-2018
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  ZTM wprowadza nowe wzory biletów

  ZTM wprowadza nowe wzory biletów (ZTM Warszawa)

  REKLAMA

  Od 1 stycznia w związku ze zmianą taryfy obowiązują też nowe, nieco zmienione wzory biletów kartonikowych. Największe zmiany wprowadzone zostały we wzorach biletów jednorazowych i 20-minutowych. „Zamieniły się” kolorami. Bilet jednorazowy przesiadkowy będzie zielony a 20-minutowy – czerwony.

  Zielony będzie także bilet jednorazowy przesiadkowy ważny w obu strefach. Oprócz zapisu o tym, w których strefach bilet jest ważny, na kartoniku znajdzie się białe kółko informujące o czasie jego ważności.
   


  Pasażerowie posługujący się biletami 20-minutowymi i jednorazowymi (nowymi - przesiadkowymi oraz "starymi" - w nowej funkcjonalności) powinni zatem, przed ich zakupem i skasowaniem, bardzo uważnie obejrzeć czy kupują a potem kasują odpowiedni rodzaj biletu.

  Kolory biletów dobowych nie zmieniły się. W dalszym ciągu będą one błękitne.  Nowe bilety, czyli bilety weekendowe będą zaś fioletowe. Bilety weekendowe indywidualne (normalny i ulgowy) będą jasnofioletowe a bilet weekendowy grupowy – ciemnofioletowy.  Na biletach tych będą także umieszczone dodatkowe informacje, czyli to, że obowiązują w obu strefach biletowych oraz dokładne dni i godziny ich ważności. Ponadto, na bilecie grupowym umieszczony zostanie biały prostokąt z pięcioma „ludzikami” oraz informacją, że bilet jest ważny dla grupy maksymalnie pięcioosobowej.

  Bilety staną się także jeszcze bardziej warszawskie. Z lewej strony, zamiast logotypu ZTM będą miały logo Warszawy, czyli syrenkę z napisem „Zakochaj się w Warszawie. Bez zmian pozostanie jednak to, że bilety normalne będą jednolitymi, kolorowymi kartonikami. Ulgowe zaś będą miały niewielki, biały pasek z lewej strony.

  (informacja prasowa ZTM)

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.068 sekundy
  REKLAMA