REKLAMAA1_DineryPL_19-06----19-07-2018
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (MSO)

  REKLAMA

  Cztery ursynowskie podstawówki wzięły udział w nietypowej akcji promującej zdrowy tryb życia. Podczas pikników uczniowie gościli mistrza żonglerki i korzystali ze stanowisk wirtualnej rzeczywistości.

  Od 12 do 15 grudnia, w szkołach podstawowych przy Kajakowej, Hirszfelda, Lokajskiego i Koncertowej, odbyły się pikniki w ramach akcji „Żonglujemy – zdrowo żyjemy". Celem akcji było zachęcenie dzieci, w nietypowy i ciekawy sposób, do prowadzenia aktywnego trybu życia i uprawiania sportów.

  Głównym gościem był mistrz żonglerki – Adrian Duszak, prezentujący sztuczki piłkarskie oraz triki żonglerki. Duszak, znany m.in z udziału w programie "Mam talent", miał świetny kontakt z młodą publicznością.

  Pikniki rozpoczynały się i kończyły pokazem żonglerki, a w między czasie sportowiec poprowadził 45-minutowe warsztaty z udziałem uczniów. Chętnych nie brakowało, zarówno chłopcy, jak i dziewczyny, świetnie dawali sobie radę.

  Dla chcących odpocząć od wysiłku fizycznego przygotowano stanowiska wirtualnej rzeczywistości, gdzie można było m.in. obejrzeć mecz piłkarski z perspektywy zawodnika z przyczepioną kamerą GoPro, postrzelać rzuty karne za pomocą ruchów głowy w specjalnej aplikacji i pojeździć na nartach w górskich krajobrazach.

  - Pikniki, które organizujemy w ursynowskich szkołach są dowodem na to, że nowoczesne technologie mogą być użyte do promocji sportu i szeroko rozumianej aktywności. Z atrakcji, jakie przygotowaliśmy w ramach nowatorskiej akcji „Żonglujemy – zdrowo żyjemy” skorzystało ponad pół tysiąca ursynowskich dzieci – mówi zastępca burmistrza, Antoni Pomianowski.

  ZOBACZ ZDJĘCIA Z AKCJI:

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

  • 1
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.1415 sekundy
  REKLAMA