REKLAMAA1 AUCHAN 01.01.2021 - 30.06.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (urząd dzielnicy)

  Już po raz dziesiąty dzielnica rozpoczyna akcję na rzecz organizacji pożytku publicznego w pozyskiwaniu środków z odpisów od podatku od osób fizycznych. Akcja „1% zostaw na Ursynowie” ma na celu wesprzeć organizacje społeczne w naszej dzielnicy. Urząd tworzy ich listę.

  Każdy z nas podczas rozliczania podatków może przekazać kwotę 1% swojego podatku na rzecz wybranej przez siebie organizacji pożytku publicznego. Urząd dzielnicy zachęca do wspierania w ten sposób organizacji, które mają swoją siedzibę na Ursynowie lub też których aktywność jest ukierunkowana na rzecz Ursynowa czy mieszkańców dzielnicy. Nawet najmniejsza kwota to pomoc, która stanowi nieocenione wsparcie dla lokalnych fundacji czy stowarzyszeń.

  Urząd rozpoczął właśnie tworzenie listy organizacji chętnych do otrzymywania wpłat od podatników. Aby na nią trafić, przedstawiciele tych organizacji muszą wypełnić ankietę przygotowaną przez dzielnicę, która można pobrać TUTAJ. Są w niej pytania o podstawowe dane, ale też o inicjatywy podejmowane na rzecz mieszkańców Ursynowa. 

  Ankietę należy przesłać na adres: promocja@ursynow.pl z dopiskiem w tytule maila „1 procent” do 10 lutego.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 8

  • 2
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 3
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3561 sekundy
  REKLAMAA2 SanGiovanni  01.01.2021 - 31.01.2021