REKLAMAA1-SanGiovanni—01-08—-31-08-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (MSO)

  Kto kocha zwierzaki musi tam być. Na Olkówku odbędzie się 10. edycja pikniku rodzinnego „Ursynów dobry dla zwierząt”. Będzie to okazja nie tylko do pochwalenia się swoim pupilem. W trakcie imprezy zaplanowano liczne konkursy oraz  naukę budowy karmników dla ptaków. 

  Psy, koty, króliki i gryzonie i gady - wszystkie zwierzęta będą mile widziane. Jubileuszowe spotkanie na Olkówku to również wiele atrakcji dla ich właścicieli, m.in. możliwość uzyskania porad weterynaryjnych, dietetycznych i behawioralnych.

  - Ta wyjątkowa impreza, organizowana w naszej dzielnicy od wielu lat, będzie pierwszą dla urzędowego pupila Ursynowskiego Pucka, który od tego roku stał się maskotką wszystkich naszych działań na rzecz zwierząt domowych - mówi wiceburmistrz Bartosz Dominiak, 

  Tradycyjnie też podczas imprezy obecni będą przedstawiciele fundacji i stowarzyszeń działających na rzecz ochrony zwierząt, a także schronisk dla bezdomnych zwierząt oraz Ekopatrolu Straży miejskiej.

  Piknik "Ursynów dobry dla zwierząt” to jak zawsze wspólna, dobra zabawa. Mieszkańcy wraz ze swoimi pupilami będą mieli możliwość wzięcia udziału w konkursach, ćwiczeniach, a także podziwiania pokazów agility i psiej aktywności.

  Organizatorzy nie zapomnieli też o dzikich zwierzętach. Podczas imprezy będzie możliwość budowania karmników dla ptaków, zapoznania się z różnymi rodzajami schronień dla zwierząt,  a także wysłuchania opowieści o ptakach. Punktem kulminacyjnym pikniku będzie wybór najsympatyczniejszego pupila.

  Wszystkie atrakcje są bezpłatne. Impreza przewidziana jest w godz. od 10:00 do 15:00 na Olkówku, przy ul. Puszczyka w najbliższą niedzielę, 22 września.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 13

  • 8
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 2
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 2
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3095 sekundy
  REKLAMAA2-NZOZ-Triclinium—01-08—-31-08-2020