REKLAMAA1 AUCHAN 01.07.2021 - 31.12.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  zdjęcie ilustracyjne

  zdjęcie ilustracyjne (SK)

  Znaleziona w Lesie Kabackim przez przypadkowego spacerowicza kobieta popełniła samobójstwo. Lekarz sądowy i prokurator już na miejscu wstępnie wykluczyli udział osób trzecich. Rodzina wezwana do identyfikacji zwłok potwierdziła, że to zaginiona kilka dni temu 23-letnia Karolina z Gocławia.

  Jak już pisaliśmy w piątek, po godz. 16 przy jednej z alejek Lasu Kabackiego mężczyzna spacerujący po lesie odnalazł zwłoki kobiety. Natychmiast wezwał policję. Na miejsce przyjechali technicy kryminalistyki oraz prokurator.

  Już pierwsze oględziny wskazywały na to, że młoda kobieta popełniła samobójstwo - powiesiła się na jednym z drzew. Lekarz sądowy oraz prokurator wstępnie wykluczyli udział osób trzecich. Przy młodej kobiecie technicy policyjni znaleźli kartę miejską, na której widniały dane osobowe 23-latki. Nie było dowodu osobistego. Identyfikacja potwierdziła, że zmarła to zaginiona kilka dni temu Karolina P.

  Karoliny szukała od czwartku cała Warszawa

  Śledczy wciąż badają przyczyny i okoliczności śmierci młodej kobiety. Więcej o możliwych przyczynach zgonu będzie można powiedzieć po przeprowadzeniu sekcji zwłok.

  Karolina pochodziła z Grajewa na Podlasiu. W Warszawie studiowała zaocznie, pracując jednocześnie w biurze rachunkowym. Jak informowała jej rodzina ostatnio miała problemy emocjonalne. 

  Ostatni raz Karolinę widzieli jej współlokatorzy w mieszkaniu przy ul. Bora-Komorowskiego na warszawskim Gocławiu. Dziewczyna wróciła do domu w środę, 19 maja ok. 1 w nocy. Zostawiła telefon i ponownie opuściła mieszkanie. Nie wiadomo, o której dokładnie wyszła. Zachowanie dziewczyny nie budziło ich podejrzeń.

  Wcześniej we wtorek 18 maja użyła swojej karty płatniczej w centrum handlowym „Arkadia”, a następnie była na Kabatach, gdzie po godz. 23 ostatni raz używała swojego telefonu. Śledczy mają hipotezę, że już wtedy nosiła się z zamiarem targnięcia się na swoje życie.

  W czwartek, 20 maja, policja opublikowała informację o poszukiwaniach. W piątek po południu, gdy pojawiły się informacje o znalezieniu zwłok kobiety w Lesie Kabackim, policja już wiedziała, że to Karolina.


  Gdzie szukać pomocy? Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji i chcesz porozmawiać z psychologiem, dzwoń pod jeden z poniższych numerów:

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 260

  • 22
   BARDZO PRZYDATNY
  • 29
   ZASKOCZONY
  • 14
   PRZYDATNY
  • 10
   OBOJĘTNY
  • 9
   NIEPRZYDATNY
  • 19
   WKURZONY
  • 157
   BRAK SŁÓW
  Artykuł załadowany: 0.263 sekundy
  REKLAMAA2 ROSSO 28.09.2021 - 27.10.2021