REKLAMAA1-KLIWER-08-05----07-07-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹
  Zwłoki odnaleziono 13 grudnia na terenie budowy przy Rosoła

  Zwłoki odnaleziono 13 grudnia na terenie budowy przy Rosoła (GDDKiA)

  Prawdopodobnie było to utonięcie, bez udziału osób trzecich. Znamy wyniki sekcji zwłok odnalezionych 13 grudnia na budowie Południowej Obwodnicy Warszawy w rejonie ul. Rosoła. 41-letni mieszkaniec Śląska został znaleziony przez pracowników wykonawcy tunelu na Ursynowie.

  Do makabrycznego odkrycia doszło 13 grudnia ok. godz. 7:00 na terenie budowy Południowej Obwodnicy Warszawy - w rejonie ulicy Rosoła i Płaskowickiej. To tam wykonawca inwestycji prowadził roboty wykopaliskowe. W dole, w którym gromadziła się woda, natknięto się na zwłoki mężczyzny. Prace natychmiast wstrzymano i wezwano policję.

  Zwłoki udało się zidentyfikować dzięki dowodowi osobistemu, które przy nich znaleziono. Był to 41-letni mieszkaniec Śląska. Prokuratura wstępnie nie wykluczała, że został zamordowany. Dziś śledczy są niemal pewni, że śmierć mężczyzny nastąpiła bez udziału osób trzecich. O takim wyniku sekcji zwłok jako pierwszy poinformował portal TVN Warszawa.

  - Oględziny zwłok przeprowadzone na miejscu zdarzenia, a następnie przeprowadzona sekcja zwłok nie wykazały obrażeń mechanicznych, które miałyby związek ze śmiercią, ani innych obrażeń czy śladów, wskazujących na udział osób trzecich - informuje haloursynow.pl prokurator Łukasz Łapczyński, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

  Ze wstępnej opinii biegłych wynika, że przyczyną śmierci 41-latka mogło być utonięcie. Na terenie budowy był mały zbiornik, w którym gromadziła się woda. Śledczy ustalają jak zmarły znalazł się na zamkniętym terenie budowy. Czekają też na wyniki ekspertyz na zawartość alkoholu w organizmie oraz chorób, jakie mógł mieć.

  Postępowanie prokuratorskie prowadzi w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci mieszkańca Śląska.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 50

  • 4
   BARDZO PRZYDATNY
  • 9
   ZASKOCZONY
  • 3
   PRZYDATNY
  • 10
   OBOJĘTNY
  • 4
   NIEPRZYDATNY
  • 3
   WKURZONY
  • 17
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.2601 sekundy
  REKLAMAA2-Colorissimo-14-06----29-06-2019