REKLAMAA1-KLIWER-08-05----07-07-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (SK)

  Zwłoki niezidentyfikowanego mężczyzny wyciągnęli ze stawu Krzewiny pod Lasem Kabackim ursynowscy strażacy. Pływające w wodzie ciało zauważył spacerowicz.

  Ok. 10:40, zaniepokojony widokiem pływających zwłok mężczyzna, przechadzający się wokół stawu przy ul. Bażanciej, zadzwonił na policję. Patrol wezwał z kolei straż pożarną, by za pomocą łodzi wyciągnęła denata z wody. Ubranie wskazuje, że prawdopodobnie był to bezdomny mężczyzna w wieku około 60 lat, którego w ostatnim czasie widywano w rejonie stawu Krzewiny.

  - Na miejscu czynności przeprowadził prokurator. Ciało nie było w stanie rozkładu, więc prawdopodobnie spędziło w wodzie kilka dni - mówi podkomisarz Piotr Świstak z Komendy Stołecznej Policji.

  Na zwłokach nie odnaleziono żadnych śladów obrażeń. Tożsamość ofiary i przyczyny śmierci potwierdzą dopiero badania przeprowadzone w zakładzie medycyny sądowej. Jak informuje policja, wstępnie wykluczono udział osób trzecich.

  Staw Krzewiny położony jest na osiedlu Dąbrówka, w rejonie ulicy Bażanciej niedaleko Lasu Kabackiego, około 500 metrów w linii prostej od ul. Puławskiej.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 69

  • 5
   BARDZO PRZYDATNY
  • 10
   ZASKOCZONY
  • 5
   PRZYDATNY
  • 7
   OBOJĘTNY
  • 3
   NIEPRZYDATNY
  • 7
   WKURZONY
  • 32
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3262 sekundy
  REKLAMAA2-AUCHAN----DODATKOWO