REKLAMAA1 DaGRASSO 26.05.2022 - 25.08.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ12 sierpnia 2021, 10:12 komentarzy 2

  (pixabay.com)

  Ciągły strach, niepokój i poniżenie - tak do niedawna wyglądało życie pary starszych mieszkańców Ursynowa, ofiar ich własnego syna. Podejrzany notorycznie nawiedzał swoich rodziców, wszczynał awantury i znęcał się nad nimi. Myślał, że słabe zdrowie uniemośliwi jego zatrzymanie. Grozi mu do 5 lat więzienia.

  38-latek w odwiedziny do swoich rodziców - starszych mieszkańców Ursynowa - przychodził często. Wizyty te nie miały jednak nic wspólnego z podtrzymywaniem więzów rodzinnych. Dla dwójki starszych ludzi były wręcz horrorem.

  - Mężczyzna notorycznie przychodził do mieszkania pod działaniem alkoholu, a następnie bez powodu wszczynał awantury ze starszymi rodzicami. Wyzywał ich słowami wulgarnymi, szarpiąc za ubrania, poniżając, grożąc i wyganiając z ich własnego mieszkania - mówi podkom. Robert Koniuszy z mokotowskiej komendy policji.

  W pewnym momencie miarka się przebrała. Seniorzy nie wytrzymali i pod koniec lipca powiadomili o wszystkim mundurowych. Słowa starszej pary potwierdzili jej sąsiedzi. 

  Jazda po lekarzach i aptekach

  Złapać podejrzanego nie było jednak policjantom łatwo. Mężczyzna unikał funkcjonariuszy i nie odbierał wezwań. Dopiero dzielnicowi ustalili miejsce pobytu 38-latka. Nawet po zatrzymaniu kombinował jeszcze, jak nie trafić do policyjnego aresztu.

  - Podejrzany wymienił całą listę chorób, na które miał cierpieć. Został więc zawieziony do lekarza, który po zbadaniu przepisał mu receptę - dodaje podkom. Koniuszy.

  Ostatecznie 38-latek noc spędził w w celi. Następnego dnia usłyszał zarzut znęcania się nad osobami najbliższymi. Teraz sąd może skazać go na 5 lat więzienia oraz zakazać zbliżania się do pokrzywdzonych.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 38

  • 4
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 2
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 2
   WKURZONY
  • 28
   BRAK SŁÓW

  2Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Artykuł załadowany: 0.4862 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO 26.05.2022 - 25.08.2022