REKLAMAA1 SanGiovanni 01.03.2022 - 31.05.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ29 września 2021, 13:46

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Mazowiecki oddział naszej wypożyczalni podestów ruchomych zmieniła lokalizację bazy sprzętowej. Od teraz, zamiast do Grodziska, zapraszamy do oddziału pod adres ul. Żytnia 19A w Pruszkowie - 20-25 od Ursynowa oraz 30 minut od ścisłego centrum Warszawy.

  Podesty ruchome na terenie miasta Warszawa będziemy dostarczać jeszcze szybciej

  Autostradą wolności do celu - nasza nowa baza sprzętowa zlokalizowana jest bezpośrednio przy autostradzie A2 (zjazd na Pruszków drogą 176). Dzięki zmianie lokalizacji oddziału skróciliśmy drogę dostaw do centrum o 18 km, czyli około 20 minut jazdy. Szybciej dotrzemy w każdy możliwy punkt na terenie stolicy i dostarczymy podnośnik pod wskazany adres. Szybciej dojadą do nas także klienci chcący odebrać i po zakończeniu najmu oddać podnośnik własnym środkiem transportu.

  baner aa herkules

  Nasz oferta podnośników dla warszawskich firm

  Dla przypomnienia warszawskim firmom oferujemy usługi wynajmu wolnobieżnych podnośników i ładowarek teleskopowych JCB. Do oddziału poza sprzętem przetransportowanym ze starej bazy systematycznie trafiają także kolejne, zupełnie nowe zwyżki. Nasza flota liczy łącznie już kilkaset maszyn. Klientom z Ursynowa i stolicy oddajemy do dyspozycji:

  1. Podesty ruchome nożycowe (w wersji elektrycznej i spalinowej, mogące przenosić pionowo ciężary do 1123 kg, z maksymalną wysokością roboczą do 18,5 m).
  2. Zwyżki teleskopowo-przegubowe (także w 2 wersjach napędu, z udźwigiem do 250 kg i maksymalnym zasięgiem do 25,6 m w pionie oraz 16,2 m w bok, ich dużą zaletą jest możliwość pracy nad przeszkodami i możliwość obrotu korpusu o 360 stopni). 
  3. Podnośniki typu pająk (maszyny teleskopowo-przegubowe z napędem gąsienicowym i szeroko rozstawionymi podporami, dużo lżejsze niż wersje kołowe, zapewniają wysięg do 23 m w pionie oraz 11,2 m, ich maksymalny udźwig to 200 kg) 
  4. Podnośniki masztowe (maszyny pozwalają pracować w obiektach zamkniętych tj. galerie handlowe, magazyny, hale, są lekkie i cenione w szczególności za kompaktowe rozmiary). 
  5. Ładowarki teleskopowe JCB (służą głównie do transportu ciężkich materiałów budowlanych oraz do wszelkich prac załadunkowych z wykorzystaniem łych, to uniwersalne, wyjątkowo skrętne maszyny mogące unosić ciężar nawet 4 ton, maksymalna wysokość podnoszenia lżejszych ładunków to 16,7 m). 

  Pełną ofertę wynajmu sprawdzisz na stronie: https://www.aaherkules.pl/ wszelkich informacji i pomoc w doborze maszyny uzyskasz dzwoniąc pod numer: +48 508 308 708. 

  podest ruchomy z oddziału warszawa u klienta

  Zapraszamy do kontaktu i współpracy Warszawskie przedsiębiorstwa, szczególnie z Ursynowa!

  Artykuł załadowany: 0.4214 sekundy
  REKLAMAA2 Pizzeria105  01.04.2022 - 31.05.2022