REKLAMAA1 DaGrasso 26.08.2022 - 25.11.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ10 sierpnia 2022, 20:57

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Żyrandole nie odchodzą do przysłowiowego lamusa, ale wciąż są chętnie kupowane. Szczególnie ciekawie prezentują się w pomieszczeniach z wyższymi sufitami, bo tam nie przytłaczają aranżacji, ale nadają jej elegancji.

  Gdzie umieścić żyrandol?

  Żyrandol to ozdobna lampa typu wiszącego, która najczęściej ozdabia salony, jadalnie i ciągi korytarzowe. Nie w każdym wnętrzu można powiesić żyrandol, ponieważ tam, gdzie są niższe sufity, wiszące lampy zabierają dużo przestrzeni. Psują też estetykę i burzą aranżacyjny porządek. Dlatego w dużych salonach czy jadalniach tego typu lampy prezentują się w całej krasie i nie zawłaszczają dla siebie przestrzeni. 

  Lampy wiszące nie muszą zajmować centralnego punktu sufitu, ale możesz powiesić je w każdej strefie. W ten sposób żyrandol doświetli blat stołu, kącik relaksu czy inne wybrane przez Ciebie miejsca. Takie sposób montażu pozwala osiągnąć jeszcze ciekawszy, nowoczesny efekt aranżacyjny. W innych miejscach sufitu zainstaluj np. oczka led lub małe halogeny. Na pewno dużemu wnętrzu uroku dodadzą kinkiety umieszczone na ścianach. 

  Wybierasz żyrandol, ale w jakiej stylistyce?

  Na rynku oświetleniowym znajdziesz mnóstwo lamp wiszących o różnych kolorach, gabarytach i kształtach. Jeśli zależy Ci na osiągnięci wyjątkowej spójności  w wystroju wnętrz, postaraj się dobrać żyrandol w podobnej stylistyce jak salon czy jadalnia. Wtedy uzyskasz efekt harmonii i ładu. Możesz też pobawić się w grę kontrastami, ale trzeba zrobić to umiejętnie.

  Jeśli do wnętrza nowoczesnego kupisz żyrandol kryształowy, to na pewno doprowadzi to do pewnego tarcia stylistycznego. Jednak przy odpowiednim dopasowaniu żyrandola do kolorystki wnętrza czy materiału, w jakim występują dekoracyjne dodatki, kontrast będzie mniej widoczny. Wprowadzi nawet efekt miłego dla oka estetycznego zaskoczenia i wpisze się w ogólny wystrój pomieszczenia.

  Zamów żyrandol przez Internet - szybko, prosto i komfortowo

  Przemieszczanie się ze sklepu do sklepu  w poszukiwaniu odpowiedniego żyrandola może być bardzo męczące. Dlatego też lepiej zrób dobry rekonesans przez Internet, aby zrobić udane zakupy bez wychodzenia z domu. Kupowanie oświetlenia przez Internet jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Masz możliwość zobaczenia  mnóstwa produktów w jednym lub w kilku miejscach. Zdjęcia opatrzone są informacją o właściwościach technicznych i często pojawiają się wpisy blogowe, w których jest wiele podpowiedzi aranżacyjnych. 

  Najlepiej przejrzeć katalogi kilku sklepów internetowych, aby wybrać kilka interesujących modeli. Porównaj ich gabaryty, kolor, kształt i design, aby zdecydować się na jeden, najlepszy produkt. Zawsze możesz zadzwonić do konsultanta, aby zyskać cenne wskazówki na temat konkretnej lampy wiszącej. Po opłaceniu przesyłki za kilka dni wybrany przez Ciebie produkt, bezpiecznie zapakowany, zostanie dostarczony przez kuriera. o dokładnym obejrzeniu  żyrandola zawsze możesz odesłać go do sklepu i wybrać kolejny model.

  Żyrandole mają swój renesans. Wracają do łask, zdobią różne wnętrza i mocno podbijają estetykę aranżacji. Jeśli chcesz odmienić swój salon czy jadalnie i nadać mu wyjątkowego charakteru, kup elegancki żyrandol. Zobaczysz, jak umiejętnie dobrana lampa wisząca  może odświeżyć wnętrze i zbudować klimatyczny nastrój.

  Artykuł załadowany: 0.3841 sekundy
  REKLAMAA2 DaGrasso 26.08.2022 - 25.11.2022