REKLAMAA1 BORAMED-stała-główna_strona
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  PO REMONCIE. Żłobek przy Wiolinowej od kuchni... i nie tylko

  11 września 2017

  Remont żłobka przy ul. Wiolinowej 9 zakończył się wraz z początkiem września, czyli zgodnie z planem. Dziś placówka przyjmuje dwa razy więcej dzieci. Maluchy korzystają z nowych sal, szatni i łazienek. Mogą spędzać czas w ogrodzie i bawić się w specjalnym pokoju ruchowym.

  Rok trwał remont żłobka "Wesołe nutki" przy Wiolinowej. Przed modernizacją placówka dysponowała 95 miejscami, teraz jest ich 198. Pojawił się też duży ogród i plac zabaw z nowymi sprzętami dla maluchów.

  - Żłobek został poszerzony, mamy więcej miejsc - teraz jest 8 grup. Nadal jednak mamy kilkaset dzieci, które czekają w kolejce. Sprzęt w większości jest nowy - sale, łazienki, wyposażenie kuchni. Jesteśmy bardzo zadowoleni - mówi Jolanta Dumańska, kierownik żłobka przy ul. Wiolinowej 9.Kierownictwo twierdzi, że rodzice są zachwyceni efektem końcowym a same dzieciaki czują się dobrze w odnowionej przestrzeni.

  Placówka przymuje już dzieci a chętnych nie brakuje. W tej chwili dzielnica dysponuje 4 żłobkami, które są oblegane. Z tego powodu włodarze planują budowę dwóch nowych placówek - inwestycje zaplanowano na 2018 rok.


  do góry strony