REKLAMAA1-KLIWER-08-05----07-07-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  15
  czerwca
  Sobota
  godzina 10:00
  miejsce al. KEN
  bilety obowiązują wcześniejsze zapisy dla uczestników

  15 czerwca odbędzie się 13. edycja Biegu Ursynowa. Dla biegaczy chcących zmierzyć się z płaską i niezwykle szybką pięciokilometrową trasą przygotowano 2500 pakietów startowych. W ramach zawodów zostaną rozegrane Otwarte Mistrzostwa Polski Mężczyzn w Biegu na 5 km oraz Mistrzostwa Polski Masters w biegu na 5 km.

  Biegacze wystartują 15 czerwca o godz. 10:00 – jak zawsze sprzed Urzędu Dzielnicy Ursynów. Trasa przebiegać będzie aleją KEN, a ponieważ jest płaska i prawie prosta - daje możliwość poprawienia rekordów życiowych, a osobom pragnącym rozpocząć przygodę z bieganiem doskonałą okazję do sprawdzenia swoich możliwości. W osiągnięciu wymarzonego celu uczestnikom pomogą pacemakerzy, którzy będą prowadzić na czasy od 18 do 30 minut. Limit czasu na pokonanie trasy to aż 45 minut, więc każdy uczestnik powinien dać radę w myśl hasła biegu: „Yes I KEN”.

  Do udziału w biegu można się zapisać ścieżką tradycyjną lub poprzez udział w akcji charytatywnej #BiegamDobrze. Zapisy do głównego biegu prowadzone są na stronie www.biegursynowa.com. Koszt pakietu startowego (w skład którego wchodzi również koszulka techniczna) to 50 złotych, osoby w wieku 65+ (urodzone w roku 1954 lub wcześniej) oraz z orzeczeniem o niepełnosprawności są zwolnione z opłaty startowej. W biegu mogą brać udział osoby od 12. roku życia (dzieci urodzone w 2007 roku i starsze).

  wyszukaj wydarzenie

  Znajdź wydarzenie po słowie

  Pokaż wydarzenia z przedziału

  Pokaż artykuły z przedziału

  REKLAMAB1-POP-RADIO
  Artykuł załadowany: 0.0756 sekundy
  do góry strony