REKLAMAA1 AUCHAN 01.07.2022 - 31.12.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  25
  listopada
  Czwartek
  godzina 18:00
  miejsce Ursynowskie Centrum Kultury "Alternatywy", ul. Indiry Gandhi 9, Warszawa
  bilety bezpłatne wejściówki

  Hip-Hop Szansą to cykl spotkań z ludźmi nieodłącznie związanymi z kulturą hip-hop. Raperzy, didżeje, producenci spotykają się ze słuchaczami i słuchaczkami, a z pasjonujących rozmów płyną inspirujące wnioski.

  Gościem najbliższego spotkania w Ursynowskim Centrum Kultury „Alternatywy” będzie Kafar, współtwórca i założyciel legendarnej grupy DIXON37, wywodzącej się z warszawskiego Ursynowa i Mokotowa. Grupa swój legalny debiut płytowy – zatytułowany „Lot na całe życie” – wydała w 2008 roku. Do tego czasu wyszły jeszcze pod tym szyldem takie produkcje jak OZNZ czy KZK. Każdy z tych krążków pokrył się złotem.

  Kafar ma swoim dorobku aż 4 solowe płyty: „Panaceum”, „Panaceum 2 – Trzeba żyć”, „Panaceum 3 – Czarno na białym”, „23 minuty po północy”. Obecnie pracuje na piątą solową płytą i czwartą składu DIXON37. Jest także pomysłodawcą i współtwórcą projektu Hip-Hop Szansą. Jego wizytówka to mocny przekaz i bezkompromisowy opis sytuacji na świecie – nie boi się poruszać trudnych tematów. Współpracował z takimi tuzami polskiej sceny jak Sokół, Kali, Paluch, Peja i wielu, wielu innych. Od zawsze wspiera młodych artystów z tzw. Podziemia, a także bierze udział w wielu charytatywnych akcjach.

  Bezpłatne wejściówki do pobrania w recepcji „Alternatyw” oraz online: https://bit.ly/3Fj08CY

  wyszukaj wydarzenie

  Znajdź wydarzenie po słowie

  Pokaż wydarzenia z przedziału

  Pokaż artykuły z przedziału

  REKLAMAB1-POP-RADIO
  Artykuł załadowany: 0.1082 sekundy
  do góry strony