REKLAMAA1-FortSłużew-DNI-18-03----31-03-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  28
  marca
  Czwartek
  godzina 18:00
  miejsce Multikiono Ursynów, al. KEN 60
  bilety obowiązują karty wstępu
  REKLAMA

  Zapraszamy na kolejny film w ramach cyklu: BEZPŁATNE SEANSE FILMOWE DLA DZIECI NA URSYNOWIE. Tym odbędzie się losowanie bezpłatnych kart wstępu na film pt. ”Władcy przygód. Stąd do Oblivio” (Polska 2019, reż. Tomasz Szafrański ). Projekcja odbędzie się w Multikinie Ursynów (al. KEN 60). Bezpłatne seanse są realizacją projektu Budżetu Patycypacyjnego na Ursynowie.

  Jedno przypadkowe spotkanie, próba porwania, szalony lot na własnoręcznie skonstruowanej machinie i ucieczka przed Łowcami Głów z Oblivio – czy to brzmi jak normalny dzień w życiu przeciętnego nastolatka? Franek i Izka – główni bohaterowie filmu – odkryją, że nie trzeba być superbohaterem, aby przeżyć superprzygodę. Uruchamiając tajemniczy gramofon, przypadkiem sprowadzą do ziemskiego wymiaru Eddiego – uciekiniera z krainy Oblivio. Skierują tym samym na siebie gniew Łowców Głów, którzy za wszelką cenę będą chcieli ukarać zbiega. „Za wszelka cenę” oznacza, że nie
  zawahają się zdeatomizować każdego, kto stanie im na drodze. Czy Frankowi i Izce uda się uratować Eddiego? Czy ich przyjaźń przetrwa pomimo problemów, które czekają ich po drodze?

  Wstęp na podstawie bezpłatnych kart:

  Aby wziąć udział w losowaniu dwóch jednoosobowych kart wstępu na film WŁADCY PRZYGÓD. STĄD DO OBLIVIO, w terminie 22 – 23 MARCA wyślij zgłoszenie na adres: kino.kultura@ursynow.pl

  W tytule e-maila wpisz WŁADCY oraz swoje NAZWISKO i IMIĘ.

  Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie wylosowane, 25 marca otrzymasz e-mail z informacją o terminach odbioru kart wstępu w Urzędzie Dzielnicy Ursynów. Karty odbierzesz na podstawie dokumentu potwierdzającego tożsamość. Jeśli nie możesz przyjść osobiście, upoważnij pisemnie do odbioru inną pełnoletnią osobę.

  Nie zostałeś wylosowany? 27 marca sprawdź, ile kart nie zostało odebranych – informacja dostępna w Informacji Głównej Urzędu Dzielnicy Ursynów od godz. 10.00. Nieodebrane karty wstępu zostaną rozdane 27 marca od godz. 16.00 w Urzędzie Dzielnicy.

  UWAGA!

  1. E- mail wysłany w innym terminie (dzień, godzina) niż podany w informacji nie będzie brany pod uwagę.

  2. Jedna osoba może wysłać maksymalnie jeden e-mail. W przypadku wysłania więcej niż jednego e-maila, żadna z wiadomości nie będzie brała udziału w losowaniu.

  3. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres uznany za konieczny do celu w jakim zostały zebrane tzn. realizacji losowania bezpłatnych kart wstępu na ww. przedsięwzięcie kulturalne (zgodnie z wymogami obowiązujących przepisów i regulacji prawnych); Dane osobowe mogą być przechowywane dłużej, w przypadku, gdy taki wymóg określają przepisy lub regulacje prawa oraz w celu ustalenia, wykonywania lub obrony praw administratora;

  4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych będzie skutkować odmową udziału w losowaniu bezpłatnych kart wstępu na przedsięwzięcie kulturalne pn. Bezpłatne Seanse Filmowe dla dzieci, pokaz filmu pt. Władcy przygód. Stąd do Oblivio w dniu 28.03.2019 r.

  ZASADY UCZESTNICTWA W PROJEKCIE:

  1. Karty wstępu przysługują wyłącznie dziecku wraz z opiekunem.

  2. Bezpłatne karty wstępu na seans będzie można zamówić poprzez zgłoszenie na adres kino.kultura@ursynow.pl, w tytule e-maila wpisując TYTUŁ FILMU oraz NAZWISKO i IMIĘ osoby, która odbierze karty wstępu. Zgłoszenia będą przyjmowane od PIĄTKU do NIEDZIELI poprzedzającej dany seans.

  3. Jednej dorosłej osobie przysługuje prawo do jednego zgłoszenia, na które przypadać będą dwie jednoosobowe karty wstępu. W przypadku wysłania więcej niż jednego e-maila na ten sam seans, żadna z wiadomości nie będzie brała udziału w losowaniu.

  4. E-mail wysłany w innym terminie (dzień, godzina) niż podany w informacji nie będzie brany pod uwagę.

  5. W przypadku liczby zgłoszeń większej niż liczba dostępnych kart, zostanie przeprowadzone losowanie. Wylosowane osoby zostaną zawiadomione e-mailem w PONIEDZIAŁEK poprzedzający seans.

  6. Osoby, które otrzymają odpowiedź e-mailową będą mogły odebrać karty wstępu w Urzędzie Dzielnicy Ursynów, al. KEN 61, na podstawie dokumentu potwierdzającego tożsamość, w terminach podanych w przesłanej informacji.

  7. Informacja o liczbie nieodebranych kart wstępu zostanie wywieszona we ŚRODĘ poprzedzającą seans o godz. 10.00 w Urzędzie Dzielnicy Ursynów.

  8. Nieodebrane karty trafią ponownie do dystrybucji i będą dostępne w Urzędzie Dzielnicy Ursynów we ŚRODĘ od godz. 16.00.

  9. Prosimy o punktualne przybycie, seanse wyświetlane są bez reklam, poprzedzone są prelekcją.

  10. Kino dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami ruchowymi.

  Kontakt: tel. 22 443 72 45, www.ursynow.pl

  wyszukaj wydarzenie

  Znajdź wydarzenie po słowie

  Pokaż wydarzenia z przedziału

  Pokaż artykuły z przedziału

  REKLAMAB1(kobieta)-TOSIA.PL--12-03----11-04-2019
  Artykuł załadowany: 0.0449 sekundy
  do góry strony