REKLAMAA1-DAGRASSO----13-05----13-08-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  5
  grudnia
  Czwartek
  godzina 18:00
  miejsce Multikino Ursynów, al. KEN 60
  bilety obowiązują bezpłatne karty wstępu

  W czwartek, 5 grudnia o godz. 18:00 zapraszamy na kolejny bezpłatny seans filmowy dla dzieci, realizowany w ramach Budżetu Obywatelskiego na Ursynowie. Tym razem wyświetlony w Multikinie zostanie film pt. "Ratujmy Florę".  

  Obowiązują bezpłatne karty wstępu. Aby wziąć udział w losowaniu dwóch jednoosobowych kart wstępu na film "RATUJMY FLORĘ" należy w terminie 29 listopada - 1 grudnia wyśłać zgłoszenie mailem na adres kino.kultura@ursynow.pl  W tytule e-maila nalezy wpisać FLORA oraz swoje NAZWISKO i IMIĘ.

  Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie wylosowane, 2 grudnia otrzymasz e-mail z informacją o terminach odbioru kart wstępu w Urzędzie Dzielnicy Ursynów. Karty odbierzesz na podstawie dokumentu potwierdzającego tożsamość. Jeśli nie możesz przyjść osobiście, upoważnij pisemnie do odbioru inną pełnoletnią osobę.

  Nie zostałeś wylosowany? 4 grudnia sprawdź, ile kart nie zostało odebranych – informacja dostępna w Informacji Głównej Urzędu Dzielnicy Ursynów od godz. 10.00. Nieodebrane karty wstępu zostaną 4 grudnia od godz. 16.00 w Urzędzie Dzielnicy.

  UWAGA!

  1. E-mail wysłany w innym terminie (dzień, godzina) niż podany w informacji nie będzie brany pod uwagę.

  2. Jedna osoba może wysłać maksymalnie jednego e-maila. W przypadku wysłania więcej niż jeden e-mail, żadna z wiadomości nie będzie brała udziału w losowaniu.

  3. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres uznany za konieczny do celu w jakim zostały zebrane tzn. realizacji losowania bezpłatnych kart wstępu na ww. przedsięwzięcie kulturalne (zgodnie z wymogami obowiązujących przepisów i regulacji prawnych); Dane osobowe mogą być przechowywane dłużej, w przypadku, gdy taki wymóg określają przepisy lub regulacje prawa oraz w celu ustalenia, wykonywania lub obrony praw administratora;

  4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych będzie skutkować odmową udziału w losowaniu bezpłatnych kart wstępu na przedsięwzięcie kulturalne pn. Bezpłatne Seanse Filmowe dla dzieci, pokaz filmu pt. RATUJEMY FLORĘ w dniu 5.12.2019 r.

  5. W pokazie filmu może brać udział tylko osoba z ważną kartą wstępu na dany seans.

  6. Podczas seansów filmowych odbywających się w ramach projektu pn. Bezpłatne seanse filmowe dla dzieci, obowiązują przepisy zawarte w REGULAMINIE KINA MULTIKINO URSYNÓW.

  wyszukaj wydarzenie

  Znajdź wydarzenie po słowie

  Pokaż wydarzenia z przedziału

  Pokaż artykuły z przedziału

  Artykuł załadowany: 0.0581 sekundy
  do góry strony