REKLAMAA1-FortSłużew-01-09----30-09-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  12
  czerwca
  Środa
  godzina 17:30 - 19:30
  bilety 20 PLN, zapisy

  Fundacja MANZANA zaprasza do swojej siedziby (ul. Przy Bażantarni 11, lok. B2) do udziału w cyklu seminariów inspirujących w duchu filozofii Jespera Juula. Partnerem medialnym cyklu jest portal haloursynow.pl

  Seminaria będą poświęcone budowaniu relacji rodzic-dziecku w oparciu o kluczowe wartości podejścia Jespera Juula: równą godność, odpowiedzialność, autentyczność i integralność. Będzie też dużo przestrzeni na praktyczne aspekty. W każdą środę w czerwcu w godz. 17:30 – 19:30 odbywać się będą seminaria dla rodziców. Można zapisać się na wybrane seminarium lub na cały cykl 4 spotkań.

  Jesper Juul mówi, że edukacja i wychowanie dzieci przez ostatnie stulecia nie sprawdziły się. Jako dowód przywołuje statystyki pokazujące alkoholizm, choroby psychiczne, przestępstwa, fale przemocy i fizyczne krzywdzenie ludzi w obecnych czasach. Nawołuje profesjonalistów do podejmowania działań z rodzicami, które będą podkreślały znaczenie szacunku i współdziałania we wzajemnych relacjach z dziećmi oraz propagowania dojrzałego przywództwa dorosłych.

  Jeżeli:
  - chcecie dbać o bliskie, pełne miłości i akceptacji relacje w Waszymi dziećmi
  - chcecie wspierać poczucie własnej wartości Waszych dzieci
  - chcecie wiedzieć i mieć siłę, aby odmawiać z czystym sumieniem
  - chcecie wiedzieć jak radzić sobie w trudnych emocjach swoich i dzieci
  - chcecie wiedzieć jak wspierać Wasze dzieci na co dzień
  i chcecie czuć się kompetentnymi rodzicami, to te spotkania są właśnie dla Was.

  TEMATY:
  5.06 (środa) Jestem Ok. taki jaki jestem. Jak dzieci rozwijają poczucie własnej wartości
  12.06 (środa) Dorośli jak Latarnia morska
  19.06 (środa) Sztuka mówienia NIE z czystym sumieniem
  26.06 (środa) Agresja niebezpieczne TABU

  Prowadząca:
  Anna Przybyszewska – psycholożka, trenerka warsztatu psychologicznego z 13-letnim doświadczeniem. Jedna z pierwszych certyfikowanych trenerek Familylab Polska. Pracuje w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach i Porozumienia bez Przemocy. Założycielka i prezeska MANZANY Fundacji Rozwoju Umiejętności Psychospołecznych, w ramach której od 13 lat prowadzi warsztaty psychologiczne m.in. dla rodziców, dzieci, młodzieży, nauczycieli i osób bezrobotnych. Prowadzi indywidualne wsparcie psychologiczne. Zafascynowana podejściem do życia według filozofii duńskiego terapeuty rodzinnego Jespera Juula. W pracy z rodzicami i życiu prywatnym kieruje się wartościami promowanymi przez Familylab: równa godność, autentyczność, integralność i odpowiedzialność osobista.

  Fundacja MANZANA  otrzymuje  dofinansowanie Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy w ramach projektu Przestrzeń dla rodziny. Koszt udziału: 80 zł* (obejmuje cykl 4 seminariów, każde po 20 zł) lub 20 zł* (za każde pojedyńcze seminarium w wybranym terminie).

  Można zapisać się na pełny cykl 4 seminariów lub wybrane pojedyncze seminaria – w miarę dostępności miejsc.

  *Cena obejmuje 40% kosztu organizacji seminariów (koszt bez dofinansowania za pojedyncze seminarium to 50 zł, za cykl 4 seminariów to 200 zł).

  OBOWIĄZUJĄ ZAPISY (liczba miejsc ograniczona): przestrzen@manzana.org.pl, tel. 600 445 055. Zgłoszenia: Imię i nazwisko, telefon kontaktowy, tytuł i termin. Płatność w formie przelewu. Przelew stanowi potwierdzenie rezerwacji miejsca. Liczba miejsc ograniczona.

  wyszukaj wydarzenie

  Znajdź wydarzenie po słowie

  Pokaż wydarzenia z przedziału

  Pokaż artykuły z przedziału

  REKLAMAB1-POP-RADIO
  Artykuł załadowany: 0.0319 sekundy
  do góry strony