REKLAMAA1-FortSluzew-21-01----31-01-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  18
  maja
  Piątek
  godzina 10:00 - 17:00
  miejsce kampus SGGW przy ulicy Nowoursynowskiej 166
  bilety Wstęp wolny
  REKLAMA

  Weekend w połowie maja to już tradycyjnie czas, kiedy społeczność SGGW zaprasza mieszkańców Ursynowa na swój kampus. W tym roku Dni SGGW odbędą się 18 i 19 maja i jak co roku będą obfitować w atrakcje dla rodzin z dziećmi, młodzieży oraz osób starszych. Patronem medialnym Dni SGGW jest portal haloursynow.pl

  Dla maluchów

  Na najmłodszych uczestników pikniku czekają przede wszystkim zwierzęta, do których będzie można podejść, pogłaskać i zrobić sobie zdjęcie. Wydział Nauk o Zwierzętach zadbał o różnorodność prezentowanych gatunków: będą to zarówno zwierzęta gospodarcze grające w filmach, zwierzęta egzotyczne, a nawet drób ozdobny. Nie zabraknie pokazów z psami, końmi i ptakami drapieżnymi w roli głównej. W sobotę będziemy świętować Dzień Fretki – dzieci z pewnością polubią się z tymi futrzanymi zwierzętami.

  Miłośnicy wielkich pojazdów będą mogli wejść do środka kombajnu. W wielkiej piaskownicy na łowców skarbów czekać będzie wykrywacz metali. Pracownicy Katedry Inżynierii Wodnej pokażą, jak wyprodukować chmurę w słoiku. Chętni będą mogli spróbować prozdrowotnych lodów z inuliną albo z ciekłego azotu. Na stoiskach poszczególnych wydziałów na pewno nie zabraknie quizów i konkursów z nagrodami. Będzie też specjalny Kącik Malucha z grami i zabawami specjalnie dla najmłodszej grupy wiekowej.

  Dla starszaków

  Uczniów szkół podstawowych i gimnazjów zapraszamy na pokazy i warsztaty o charakterze naukowym. Pracownicy każdego z 13 wydziałów SGGW przygotowali coś specjalnie dla nich. Będą warsztaty o uprzedzeniach społecznych prowadzone przez pracowników Wydziału Nauk Społecznych, tor przeszkód do pokonania dronem skonstruowany przez Wydział Zastosowań Matematyki i Informatyki i zawody w składaniu komputerów na czas.

  Dla rodziców

  SGGW to nie tylko nauki przyrodnicze, lecz także społeczne i pedagogiczne. Z tego powodu w programie Dni SGGW znajdą się zagadnienia związane z pedagogiką, psychologią i socjologią. Rodzice będą mogli skorzystać z porad logopedów oraz terapeutów pedagogicznych i psychopedagogicznych. Przez oba dni będzie można także skorzystać z wiedzy dietetyków, dowiedzieć się, jak czytać etykiety opakowań produktów spożywczych, a nawet dowiedzieć się, jak samodzielnie zrobić masło.

  Dni SGGW to coroczne święto Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. W tym roku odbędzie się ono w dniach 18-19 maja w godzinach 10.00-17.00 na kampusie SGGW przy ulicy Nowoursynowskiej 166 w Warszawie. Pełny program dostępny jest TUTAJ

  wyszukaj wydarzenie

  Znajdź wydarzenie po słowie

  Pokaż wydarzenia z przedziału

  Pokaż artykuły z przedziału

  REKLAMAB1-POP-RADIO
  Artykuł załadowany: 0.0629 sekundy
  do góry strony