REKLAMAA1-KLIWER-08-05----07-07-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  19
  maja
  Niedziela
  godzina 11:00
  miejsce Park Kultury w Powsinie
  bilety obowiązują zapisy dla uczestników

  W niedzielę, 19 maja zapraszamy na Family Challenge - bieg na orientację w Lesie Kabackim.  

  Uczestnicy do wyboru mają trzy trasy: 

  • Tuptuś - najkrótsza i najłatwiejsza, polecana jako spacer, zwłaszcza rodzinom z małymi dziećmi i osobom niepełnosprawnym. Jej długość to około 2-2,5 km. Do odnalezienia będzie ok. 10 punktów kontrolnych znajdujących się w bardzo łatwych do odnalezienia miejscach, zwykle blisko ścieżek.
  • Włóczykij - to trasa zwłaszcza dla tych, którzy mają już opanowane podstawowe umiejętności posługiwania się mapą. Na dystansie około 3-5 km do odnalezienia będzie ok. 20 punktów kontrolnych, większość z nich w miejscach łatwo dostępnych, choć kilka może znajdować się poza ścieżkami.
  • Pędziwiatr - najdłuższa i najtrudniejsza trasa dla aktywnych i lubiących wyzwania, liczy około 4-6 km. Do odnalezienia będzie około 30 punktów kontrolnych. Część z nich w miejscach trudniej dostępnych lub wymagających lepszej orientacji w terenie.

  Żeby wziąć udział w biegu na orientację należy się zapisać. Można to zrobić na dwa sposoby: wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie www.familychallenge.pl/warszawa/ i wnieść opłatę stratową, która w zależności od wieku uczestnika wynosi od 5 do 20 złotych. Można zapisać się również w dniu imprezy, bezpośrednio przed startem, ale wówczas opłata startowa jest wyższa o 5 złotych (poza dziećmi do lat 3).

  Bezpłatna dla wszystkich będzie strefa rozrywkowa. Organizatorzy szykują różne atrakcje, m.in. zabawy drużynowe, pokazy, zabawy z chustą animacyjną, warsztaty plastyczne i rękodzieła oraz malowanie twarzy. 

  Impreza Fundacji Family Challenge odbędzie się 19 maja w Parku Kultury w Powsinie przy ul. Maślaków 1, obok amfiteatru. O godz. 10:00 ruszy strefa rozrywkowa i rozpocznie się rejestracja uczestników biegu na orientację, Pierwsi z nich wyruszą w trasę o 11:00.

  (zdjęcie ilustracyjne: pixabay.com)

  wyszukaj wydarzenie

  Znajdź wydarzenie po słowie

  Pokaż wydarzenia z przedziału

  Pokaż artykuły z przedziału

  REKLAMAB1-POP-RADIO
  Artykuł załadowany: 0.0368 sekundy
  do góry strony