REKLAMAA1-AUCHAN-01-07----31-12-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  24
  maja
  Piątek
  godzina 20:00
  miejsce Multikino Ursynów, al. KEN 60
  bilety bezpłatne karty wstępu

  SEANS FILMOWY W RAMACH BUDŻETU PARTYCYPACYJNEGO 2019: w piątek, 24 maja o godz. 20:00 zapraszamy na film TOLKIEN.

  Wstęp na podstawie bezpłatnych kart:

  Aby wziąć udział w losowaniu dwóch jednoosobowych kart wstępu na film TOLKIEN, w terminie 17-19 MAJA wyślij zgłoszenie na adres: kino.kultura@ursynow.pl W tytule e-maila wpisz TOLKIEN oraz swoje NAZWISKO i IMIĘ.

  Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie wylosowane, 20 majaotrzymasz e-mail z informacją o terminach odbioru kart wstępu w Urzędzie Dzielnicy Ursynów. Karty odbierzesz na podstawie dokumentu potwierdzającego tożsamość. Jeśli nie możesz przyjść osobiście, upoważnij pisemnie do odbioru inną pełnoletnią osobę.

  Nie zostałeś wylosowany? 22 maja sprawdź, ile kart nie zostało odebranych – informacja dostępna w Informacji Głównej Urzędu Dzielnicy Ursynów od godz. 10.00. Nieodebrane karty wstępu będą rozdawane 22 maja od godz. 16.00 w Urzędzie Dzielnicy.

  UWAGA!

  1. E-mail wysłany w innym terminie (dzień, godzina) niż podany w informacji nie będzie brany pod uwagę.

  2. Jedna osoba może wysłać maksymalnie jeden e-mail. W przypadku wysłania więcej niż jednego e-maila, żadna z wiadomości nie będzie brała udziału w losowaniu.

  3. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres uznany za konieczny do celu w jakim zostały zebrane tzn. realizacji losowania bezpłatnych kart wstępu na ww. przedsięwzięcie kulturalne (zgodnie z wymogami obowiązujących przepisów i regulacji prawnych); Dane osobowe mogą być przechowywane dłużej, w przypadku, gdy taki wymóg określają przepisy lub regulacje prawa oraz w celu ustalenia, wykonywania lub obrony praw administratora;

  4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych będzie skutkować odmową udziału w losowaniu bezpłatnych kart wstępu na przedsięwzięcie kulturalne pn. Seans Filmowy, pokaz filmu pt. TOLKIEN w dniu 24.05.2019 r.

  5. W pokazie filmu może brać udział tylko osoba z ważną kartą wstępu na dany seans.

  6. Podczas seansów filmowych odbywających się w ramach projektu pn. Bezpłatne seanse filmowe dla dorosłych, obowiązują przepisy zawarte w REGULAMINIE KINA MULTIKINO URSYNÓW.

  wyszukaj wydarzenie

  Znajdź wydarzenie po słowie

  Pokaż wydarzenia z przedziału

  Pokaż artykuły z przedziału

  REKLAMAB1-POP-RADIO
  Artykuł załadowany: 0.0786 sekundy
  do góry strony