REKLAMAA1 UCK 09.09.2022 - 31.12.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  25
  sierpnia
  Czwartek
  godzina 21:00
  bilety Wstęp wolny

  W lipcu i w sierpniu zapraszamy na bezpłatne seanse plenerowe! Filmy będzie można zobaczyć w każdy czwartek wakacji w różnych punktach Ursynowa: na Kopie Cwila, przed UCK Alternatywy przy ul. Gandhi lub przed DOK Ursynów przy Kajakowej. W lipcu o godz. 21:30, a w sierpniu - o godz. 21:00. Patronat medialny nad Filmowym Latem na Ursynowie sprawuje portal Haloursynow.pl. 

  W filmowe czwartki zobaczyć będzie można: 

  • 7 lipca o godz. 21:30 na Kopie Cwila - "Czym chata bogata" - belgijsko-francuska komedia Philippe'a de Chauverona, opowiadająca o bogatym pisarzu-celebrycie nieco zacietrzewionym ideologicznie, który nieopatrznie zaprasza pod swój dach romską rodzinę, co sprawia, że jego świat staje na głowie. Film pokazuje zderzenie dwóch różnych światów
  • 14 lipca o godz. 21:30 przy UCK "Alternatywy", ul. Gandhi 9 - "Hiszpański temperament" - hiszpańska komedia o zderzeniu przedstawicieli dwóch nieprzepadających za sobą grup – Basków i Andaluzyjczyków. Bohaterowie przechodzą drogę od nienawiści do miłości w trakcie udawanego związku, który ma sprawiać pozory przez rodzicami kobiety.
  • 21 lipca o godz. 21:30 na Kopie Cwila - "Niezwykła podróż fakira, który utknął w szafie" - opowieść o życiu Hindusa, który zaczynał w biedzie na ulicach Mombaju, a następnie przeżywał niesamowite przygody i historie miłosne. 
  • 28 lipca o godz. 21:30 przy DOK "Ursynów", ul. Kajakowa 14b - "Szef roku" - szef, który roztacza opiekę nad swoją firmą niczym ojciec, czeka na odbiór prestiżowej nagrody. Jednak nie wszystko pójdzie tak gładko, jak to sobie zaplanował.
  • 4 sierpnia o godz. 21 na Kopie Cwila - "Moje wspaniałe życie" - polska komedia obyczajowa o podwójności życia Joanny. Z jednej strony – pracująca kobieta, matka, żona, nauczycielka, z drugiej – zbuntowana i wyluzowana, zdradzająca męża i paląca marihuanę.
  • 11 sierpnia o godz. 21 przy UCK "Alternatywy", ul. Gandhi 9 - "Jeźdźcy sprawiedliwości" - kryminał akcji, historia o żałobie, trudach rodzicielstwa samotnego ojca, zemście, poszukiwaniu odpowiedzi. Czarny humor nadaje tło wydarzeniom.
  • 18 sierpnia o godz. 21 na Kopie Cwila - "#tuiteraz" - opowieść o spontanicznej podróży na drugi koniec świata, gonieniu za ulotną miłością i zauroczeniem. Ogólna dostępność internetu pozwala nawiązać kontakt dwójce ludzi – mężczyźnie z Francji oraz kobiecie z Japonii.
  • 25 sierpnia o godz. 21 przy DOK "Ursynów", ul. Kajakowa 14b - "Pechowi szczęściarze" - Hiszpan na emeryturze postanawia rozpocząć nowy biznes. Udaje mu się wciągnąć w plan znajomych, jednak ostatecznie wszyscy tracą całe oszczędności. Kiedy okazuje się, że padli ofiarą bankowego przekrętu, postanawiają odzyskać utracone pieniądze

  wyszukaj wydarzenie

  Znajdź wydarzenie po słowie

  Pokaż wydarzenia z przedziału

  Pokaż artykuły z przedziału

  REKLAMAB1-POP-RADIO
  Artykuł załadowany: 0.1061 sekundy
  do góry strony