REKLAMAA1_Auchan_od-01-01-do-31-03-2018
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  16
  września
  Sobota
  godzina 12:00
  miejsce Park Kultury w Powsinie
  bilety Wstęp wolny: obowiązują zapisy
  REKLAMA

  Przed wami niesamowity weekend z grami miejskimi! W ten weekend przeżyjecie prawdziwie nostalgiczną podróż! Już w ten weekend spełnicie najskrytsze marzenia Kapitana Warszawa na Ursynowie oraz wybierzecie się w podróż do przeszłości na Bemowie! Weźcie udział w trzymających w napięciu grach miejskich i pomóżcie nam pomagać innym! 

  Aby wziąć udział w bohaterskiej akcji Kapitana Warszawa i nauczyć się pomagać innym, wejdź na stronę http://www.zapisyzwalcznude.pl/ zapisz się już dziś i zarezerwuj miejsce dla swojej drużyny!

  Na najbliższy weekend "Zwalcz Nudę" przygotowało dla Was:

  16 września, Park Kultury Powsin obok basenu i dmuchańców, g.12:00

  Pojawcie się na Pikniku i grze miejskiej i pomóżcie  nam spełnić marznie Kapitana Warszawy! Od dłuższego czasu nasz Kapitan, chowa w sobie skrycie pewne marzenie, które skrupulatnie udało mu się ukryć, aż przez tyle gier…  Kapitan Warszawa zawsze marzył by wziąć udział w Olimpiadzie. Przygotowaliśmy ją specjalnie dla niego, dlatego prosimy Was o pomoc w jej organizacji. Mamy już wybrane najciekawsze rodzaje sportów (nie tylko olimpijskich), w których zmierzycie się z kapitanem. Brakuje nam tylko Waszej obecności.

  17 września, kawiarnia Dwa Jelonki, Powstańców Śląskich 44, g.11:00

  Kapitan Warszawa znalazł na strychu stare zakurzone zdjęcia. Co to takiego? Niby znajome miejsca a jednak obce. Wzbudzają one wiele wspomnień szczególnie w sercach babć i dziadków. Stare fotografie zostały zapomniane a historia sfotografowanych miejsc okryła się tajemnicą. Czy jesteście gotowi na wspaniałą przygodę, podczas której wytropicie miejsca ze starych fotografii, odczarujecie je swymi uśmiechami oraz postaracie się dowiedzieć jak najwięcej o tym jak pomagać osobom starszym. Kapitan Warszawa pomoże Wam napisać listy do starszych osób, które brały udział w Powstaniu Warszawskim. Pomocnicy Kapitana Warszawy pomogą Wam poznać historię tajemniczych miejsc oraz historii aby odczarować je z „zapomnienia”.

  Zapisy na grę: www.zapisyzwalcznude.pl 

  W terminie od czerwca do października superbohater Kapitan Warszawa przeprowadzi nabór i odnajdzie najbardziej bezinteresownych i pomocnych mieszkańców Warszawy, którzy pomogą mu przekazywać wiedzę na temat tego co każdy z nas może zrobić dla dobra dla naszego osiedla, dzielnicy i całej Warszawy!  Spotykamy się w każdej dzielnicy! Drużyna, która weźmie udział w największej ilości gier miejskich i zdobędzie najwięcej punktów, otrzyma specjalną nagrodę: wyjazd do jednego z dwóch wspaniałych miejsc dla całej rodziny!

  Fundatorem Pobytu jest Bałtowski Kompleks Turystyczny
  Fundatorem Pobytu jest Pensjonat Reymontówka
  Twoje miejsce jest w naszych szeregach – pomóż nam pomagać!
  Udział w wydarzeniach jest BEZPŁATNY!

  Projekt Aktywna Rodzina to seria 20 gier miejskich i pikników rodzinnych. Projekt jest współfinansowany ze środków Miasta Stołecznego Warszawy. Wielki finał gier miejskich Aktywna Rodzina odbędzie się 7 października na Błoniach Stadionu PGE Narodowego wraz z piknikiem Narodowego Dnia Sportu www.narodowydziensportu.pl.

  Szczegóły na www.zwalcznude.eu/aktywna-rodzina/
  Kontakt: gra@zwalcznude.pl

  wyszukaj wydarzenie

  Znajdź wydarzenie po słowie

  Pokaż wydarzenia z przedziału

  Pokaż artykuły z przedziału

  REKLAMAB1-POP-RADIO
  Artykuł załadowany: 0.0508 sekundy
  do góry strony