REKLAMAA1-KLIWER-08-05----07-07-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  20
  października
  Sobota
  godzina 09:00
  miejsce Ośrodek Sportów Japońskich BUDOJO, ul. Bekasów 6​
  bilety Wstęp wolny

  W  najbliższą sobotę i niedzielę, 20-go i 21 października br. na Ursynowie, przy ul. Bekasów 6 odbywać się będzie okolicznościowa impreza związane z 15-leciem działalności  znajdującego się tam Ośrodka Sportów Japońskich BUDOJO Warszawskiego Stowarzyszenia Aikido-Aikikai (najstarszej - założonej w 1988 r. tego typu organizacji w Warszawie).  

  BUDOJO jest unikalną w skali kraju placówką nastawioną na wszystkie grupy wiekowe i realizującą atrakcyjny program rekreacyjno-sportowy, kulturalno-artystyczny i oświatowy. Program jest wyrazem misji społecznej BUDOJO i ma charakter dydaktyczno-wychowawczy, prozdrowotny, anty-geriatryczny, skierowany przeciw wykluczeniu społecznemu.

  Organizatorzy, w ramach zadania publicznego m.st. Warszawy Urzędu Dzielnicy Ursynów związanego z krzewieniem kultury fizycznej będą prezentować mieszkańcom osiągnięcia Ośrodka i zachęcać ich do czynnego korzystania z jego oferty. W tym celu odbędą się będą pokazy sztuk walki (m.in. aikido, kenjutsu, kyudo), warsztaty i  zawody łucznicze, w tym łuczniczy Memoriał  im. S. Patka i A. Zarychty.  

  Przygotowano również dodatkowe atrakcje, np. pokazy wypalania japońskiej ceramiki (raku),  warsztaty orgiami,  pokaz walki na miecze świetlne oraz  koncert zespołu „Orientacja na Orient”.  

  Szczegółowy plan wydarzeń:

  (zdjęcie: pixabay.com)

   

   

  wyszukaj wydarzenie

  Znajdź wydarzenie po słowie

  Pokaż wydarzenia z przedziału

  Pokaż artykuły z przedziału

  REKLAMAB1-POP-RADIO
  Artykuł załadowany: 0.0582 sekundy
  do góry strony