REKLAMAA1_FortSluzew_od-06-02-do-28-02-2018
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  15
  września
  Piątek
  godzina 19:00
  miejsce Dom Kultury Imielin, ul. 
  bilety Wstęp wolny: obowiązują karty wstępu!
  REKLAMA

  W ramach Inauguracji Roku Kulturalnego 2017/2018 na Ursynowie zapraszamy w dniu 15 września o godz. 19:00 na koncert Oldbreakout, Tribute to Nalepa.

  28 września 2013 roku z inicjatywy Kazimierza Pabiasza w Józefowie pod Warszawą w ramach dorocznego festiwalu Lep na Bluesa odbył się koncert z udziałem dawnych członków grupy Breakout, legendarnej rockowej formacji, założonej przez Tadeusza Nalepę za namową Franciszka Walickiego na bazie zespołu Blackout prawie pół wieku temu.

  W 2014 roku grupa odrodzona pod nazwą Oldbreakout wydała płytę Za głosem bluesa idź. Wszystkie teksty nowych utworów znów napisał Bogdan Loebl, autor starych piosenek zespołu Tadeusza Nalepy. – Naszą muzykę nazywam polskim bluesem. Anglicy przerobili blues czarnych na swoją modłę, a Tadek na swoją. Ja bym powiedział też, że jest to rock-blues – mówi w „Muzycznej Jedynce” Tadeusz Trzciński.

  W repertuarze zespołu znaleźć można najnowsze kompozycje blues-rockowe i stare przeboje zespołu Breakout, takie jak: Modlitwa, Oni zaraz przyjdą tu, Kiedy byłem małym chłopcem, Pomaluj moje sny.

  Bezpłatne karty wstępu do odbioru w placówce kultury od 13.09 od godz. 18.00.

  wyszukaj wydarzenie

  Znajdź wydarzenie po słowie

  Pokaż wydarzenia z przedziału

  Pokaż artykuły z przedziału

  REKLAMAB1-POP-RADIO
  Artykuł załadowany: 0.0286 sekundy
  do góry strony