REKLAMAA1-PizzaSANGIOVANNI-01-02----29-02-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  13
  września
  Piątek
  godzina 20:00
  miejsce Multikino Ursynów, al. KEN 60
  bilety bezpłatne karty wstępu

  Inauguracja Roku Kulturalnego to wyjątkowe święto kultury, z udziałem ludzi sztuki oraz wybitnych i cenionych polskich artystów. To ważne wydarzenie w naszej dzielnicy i jednocześnie gratka dla miłośników teatru, sztuki i muzyki. W programie tegorocznej Inauguracji nie zapomniano o patronach artystycznych 2019 roku, tzn. o Stanisławie Moniuszce i Krzysztofie Komedzie. Inauguracja trwać będzie 4 dni, od 12. do 15. września.

  13 września (piątek) godz. 20.00, FILM PIŁSUDSKI (Polska, 2019), reż. Michał Rosa. Multikino Ursynów, al. KEN 60

  Jest rok 1901. Józef Piłsudski „Ziuk” (Borys Szyc) po brawurowej ucieczce ze szpitala psychiatrycznego ponownie staje na czele polskiego podziemia niepodległościowego. Nieugięty na polu walki, w życiu prywatnym poddaje się namiętności, rozdarty między dwiema kobietami jego życia – żoną (Magdalena Boczarska) i kochanką (Maria Dębska). Przez zachowawczych członków PPS uważany za terrorystę, nie cofnie się przed niczym – zamachami na carskich urzędników i najwyższych oficerów, zuchwałym napadem na pociąg, by osiągnąć swój cel: niepodległą Polskę. „Piłsudski” to kino awanturnicze, płomienny romans, prawdziwa historia Marszałka, jakiej dotąd nie znano.

  Wstęp na podstawie bezpłatnych kart
  Aby wziąć udział w losowaniu dwóch jednoosobowych kart wstępu na film PIŁSUDSKI, w terminie 6-8 WRZEŚNIA wyślij zgłoszenie na adres: kino.kultura@ursynow.pl
  W tytule e-maila wpisz PIŁSUDSKI oraz swoje NAZWISKO i IMIĘ.
  Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie wylosowane, 10 września otrzymasz e-mail z informacją o terminach odbioru kart wstępu w Urzędzie Dzielnicy Ursynów. Karty odbierzesz na podstawie dokumentu potwierdzającego tożsamość. Jeśli nie możesz przyjść osobiście, upoważnij pisemnie do odbioru inną pełnoletnią osobę.
  Nie zostałeś wylosowany? 13 września sprawdź, ile kart nie zostało odebranych – informacja dostępna w Informacji Głównej Urzędu Dzielnicy Ursynów od godz. 10.00. Nieodebrane karty wstępu zostaną rozdane 13 września od godz. 16.00 w Urzędzie Dzielnicy.

  UWAGA!
  1. E-mail wysłany w innym terminie (dzień, godzina) niż podany w informacji nie będzie brany pod uwagę.
  2. Jedna osoba może wysłać maksymalnie jednego e-maila. W przypadku wysłania więcej niż jeden e-mail, żadna z wiadomości nie będzie brała udziału w losowaniu.
  3. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres uznany za konieczny do celu w jakim zostały zebrane tzn. realizacji losowania bezpłatnych kart wstępu na ww. przedsięwzięcie kulturalne (zgodnie z wymogami obowiązujących przepisów i regulacji prawnych); Dane osobowe mogą być przechowywane dłużej, w przypadku, gdy taki wymóg określają przepisy lub regulacje prawa oraz w celu ustalenia, wykonywania lub obrony praw administratora;
  4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych będzie skutkować odmową udziału w losowaniu bezpłatnych kart wstępu na przedsięwzięcie kulturalne pn. Seans Filmowy, pokaz filmu pt. Piłsudski w dniu 13.09.2019 r.
  5. W pokazie filmu może brać udział tylko osoba z ważną kartą wstępu na dany seans.
  6. Podczas seansów filmowych odbywających się w ramach projektu pn. Bezpłatne seanse filmowe dla dorosłych, obowiązują przepisy zawarte w REGULAMINIE KINA MULTIKINO URSYNÓW.

  wyszukaj wydarzenie

  Znajdź wydarzenie po słowie

  Pokaż wydarzenia z przedziału

  Pokaż artykuły z przedziału

  REKLAMAB1-POP-RADIO
  Artykuł załadowany: 0.0585 sekundy
  do góry strony