REKLAMAA1-FortSłużew-01-09----30-09-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  15
  września
  Niedziela
  godzina 19:00
  miejsce teren przy Urzędzie Dzielnicy Ursynów
  bilety Wstęp wolny

  Inauguracja Roku Kulturalnego to wyjątkowe święto kultury, z udziałem ludzi sztuki oraz wybitnych i cenionych polskich artystów. To ważne wydarzenie w naszej dzielnicy i jednocześnie gratka dla miłośników teatru, sztuki i muzyki. W programie tegorocznej Inauguracji nie zapomniano o patronach artystycznych 2019 roku, tzn. o Stanisławie Moniuszce i Krzysztofie Komedzie. Inauguracja trwać będzie 4 dni, od 12. do 15. września.

  15 września (niedziela) godz. 19.00, KONCERT TADEUSZ WOŹNIAK, teren przy Ratuszu Dzielnicy Ursynów, al. KEN 61. Wstęp wolny.

  Artyście towarzyszyć będzie zespół:
  Jolanta Majchrzak – śpiew, instrumenty klawiszowe
  Piotr Woźniak – śpiew, gitara i gitara elektryczna
  Mariusz Jagoda – skrzypce
  Patryk Stachura – bas
  Błażej Gawliński – perkusja.

  Legendarny wokalista i instrumentalista, autor kultowych już przebojów. Najbardziej znany z kariery solowej, jako wykonawca kultowego utworu „Zegarmistrz światła”, choć do klasyki przeszły również: „Smak i zapach pomarańczy”, „Hej Hanno”, „Ballada o Potęgowej”… Utworów tych na pewno nie zabraknie na naszym koncercie.

  Kiedyś hippisi uważali go za swojego barda, wyglądał bowiem i brzmiał trochę jak polski Dylan albo Donovan. W 1972 zdobył nim Grand Prix na festiwalu opolskim za utwór „Zegarmistrz światła”. Enigmatyczną piosenkę o śmierci pokochała publiczność w przeciwieństwie do krytyków i zawodowych twórców tekstów. „Fani jednak właśnie takiego Woźniaka chcieli słuchać”. Artysta jest obecny na scenie od ponad 50 lat.
  Tadeusz Woźniak, o czym nie wszyscy wiedzą jest twórcą ponad dwustu piosenek, autorem muzyki do ok. 100 inscenizacji teatralnych i filmowych, programów poetyckich i artystycznych.

  wyszukaj wydarzenie

  Znajdź wydarzenie po słowie

  Pokaż wydarzenia z przedziału

  Pokaż artykuły z przedziału

  REKLAMAB1-POP-RADIO
  Artykuł załadowany: 0.0408 sekundy
  do góry strony