REKLAMAA1-SALONin360--19-08----18-09-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  14
  września
  Sobota
  godzina 18:00
  miejsce Natoliński Ośrodek Kultury, ul. Na Uboczu 3
  bilety bezpłatne karty wstępu

  Inauguracja Roku Kulturalnego to wyjątkowe święto kultury, z udziałem ludzi sztuki oraz wybitnych i cenionych polskich artystów. To ważne wydarzenie w naszej dzielnicy i jednocześnie gratka dla miłośników teatru, sztuki i muzyki. W programie tegorocznej Inauguracji nie zapomniano o patronach artystycznych 2019 roku, tzn. o Stanisławie Moniuszce i Krzysztofie Komedzie. Inauguracja trwać będzie 4 dni, od 12. do 15. września.

  14 września (sobota) godz.18.00, KONCERT z okazji Roku Krzysztofa Komedy KOMEDA. PERSPEKTYWA NOVA, Natoliński Ośrodek Kultury, ul. Na Uboczu 3. Bezpłatne karty wstępu do odbioru w Natolińskim Ośrodku Kultury od 11.09 od godz. 18.00

  Wystąpią: MAGDALENA KUMOREK,
  TUBIS TRIO: Maciej Tubis – fortepian, Paweł Puszczało – kontrabas, Radosław Bolewski – perkusja

  Komeda. Perspektywa Nova to muzyczny mariaż zespołu Tubis Trio oraz aktorki/wokalistki Magdaleny Kumorek – szerszej publiczności znanej z filmów „Poranek kojota”, „Układ zamknięty” czy serialu „Przepis na życie”.  „Komeda. Perspektywa Nova.” to wspólne poszukiwanie nowej wersji popularnych i lubianych piosenek Krzysztofa Komedy. Niepowtarzalne „tubisowe” radosne brzmienie, duża doza zabawy formą i melodią Komedowych piosenek, a także świetne teksty autorstwa Agnieszki Osieckiej i Wojciecha Młynarskiego w interpretacji Magdaleny Kumorek, to ciekawa, niebanalna propozycja rzucająca nowe światło na twórczość Komedy w 50. rocznicę jego śmierci.

  wyszukaj wydarzenie

  Znajdź wydarzenie po słowie

  Pokaż wydarzenia z przedziału

  Pokaż artykuły z przedziału

  REKLAMAB1-POP-RADIO
  Artykuł załadowany: 0.7058 sekundy
  do góry strony