REKLAMAA1-AUCHAN-01-01----30-06-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  12
  września
  Czwartek
  godzina 18:30
  miejsce Multikino Ursynów, al. KEN 60
  bilety bezpłatne karty wstępu

  Inauguracja Roku Kulturalnego to wyjątkowe święto kultury, z udziałem ludzi sztuki oraz wybitnych i cenionych polskich artystów. To ważne wydarzenie w naszej dzielnicy i jednocześnie gratka dla miłośników teatru, sztuki i muzyki. W programie tegorocznej Inauguracji nie zapomniano o patronach artystycznych 2019 roku, tzn. o Stanisławie Moniuszce i Krzysztofie Komedzie. Inauguracja trwać będzie 4 dni, od 12. do 15. września.

  12 września (czwartek), godz.18.30. KONCERT OSIECKA MŁYNARSKI PRZYBORA – PIOSENKI Z GÓRNEJ PÓŁKI, Multikino Ursynów, al. KEN 60.

  Scenariusz, reżyseria i prowadzenie: ANDRZEJ STRZELECKI

  Wystąpią: MARIAN OPANIA, PIOTR MACHALICA, ANNA JURKSZTOWICZ, KATARZYNA DĄBROWSKA, MAGDA ANDRES, MARCIN JANUSZKIEWICZ.
  Artystom na scenie towarzyszyć będzie zespół muzyczny pod kierownictwem Marka Stefankiewicza.

  „OSIECKA MŁYNARSKI PRZYBORA – Piosenki z górnej półki” to podroż przez świat znakomitych piosenek w znakomitym wykonaniu: Marian Opania, Piotr Machalica, Anna Jurksztowicz, Katarzyna Dąbrowska, Magda Andres i Marcin Januszkiewicz śpiewać będą kompozycje do tekstów poetów piosenki takich jak: Agnieszka Osiecka, Jeremi Przybora, Jonasz Kofta i Wojciech Młynarski. Przewodnikiem w tej muzycznej podróży będzie aktor i reżyser, Andrzej Strzelecki.

  Z Jeremim Przyborą, Agnieszką Osiecką i Wojtkiem Młynarskim miałem zaszczyt wielokrotnie współpracować. Byli moimi mistrzami. Od nich uczyłem się piosenki. Jako pedagog w Akademii Teatralnej miałem przyjemność uczyć Katarzynę Dąbrowską i Marcina Januszkiewicza. Ten koncert jest artystycznym spotkaniem moich duchowych nauczycieli z moimi prawdziwymi uczniami. Najlepsi w swoim pokoleniu, młodzi aktorzy-wokaliści wykonają w nim piękne piosenki autorów w interpretacjach, które swą jakością i klasą dorównują tym wybitnym twórcom tekstów. Gośćmi koncertu będą moi przyjaciele: Marian Opania, Piotrek Machalica, Ania Jurksztowicz i moje najnowsze „odkrycie” – Magda Andres – powiedział Andrzej Strzelecki.

  Wstęp na podstawie bezpłatnych kart

  Aby wziąć udział w losowaniu dwóch jednoosobowych kart wstępu na koncert OSIECKA MŁYNARSKI PRZYBORA, w terminie 6 – 8 września wyślij zgłoszenie na adres: bilety.kultura@ursynow.pl. W tytule e-maila wpisz KONCERT oraz NAZWISKO i IMIĘ osoby która będzie odbierać karty wstępu.
  Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie wylosowane, 9 września otrzymasz e-mail z informacją o terminach odbioru kart wstępu w Urzędzie Dzielnicy Ursynów. Karty odbierzesz na podstawie dokumentu potwierdzającego tożsamość. Jeśli nie możesz przyjść osobiście, upoważnij pisemnie do odbioru inną osobę.

  Nie zostałeś wylosowany?  12 września sprawdź, ile kart nie zostało odebranych – informacja dostępna na facebook.com/ursynow.pl oraz wywieszona w Urzędzie od godz. 10.00. Nieodebrane karty wstępu zostaną rozdane 12 września od godz. 16.00 w Urzędzie Dzielnicy.

  UWAGA!
  1. E- mail wysłany w innym terminie, niż podany w informacji, nie będzie brany pod uwagę.
  2. Jedna osoba może wysłać maksymalnie jeden e-mail. W przypadku wysłania więcej niż jednego e-maila na to samo wydarzenie, żadne ze zgłoszeń nie będzie brało udziału w losowaniu.
  3. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres uznany za konieczny do celu w jakim zostały zebrane tzn. realizacji losowania bezpłatnych kart wstępu na ww. przedsięwzięcie kulturalne (zgodnie z wymogami obowiązujących przepisów i regulacji prawnych). Dane osobowe mogą być przechowywane dłużej, w przypadku, gdy taki wymóg określają przepisy lub regulacje prawa oraz w celu ustalenia, wykonywania lub obrony praw administratora.
  4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych będzie skutkować odmową udziału w losowaniu bezpłatnych kart wstępu na koncert pt. OSIECKA MŁYNARSKI PRZYBORA w dniu 12.09.2019 r.

  wyszukaj wydarzenie

  Znajdź wydarzenie po słowie

  Pokaż wydarzenia z przedziału

  Pokaż artykuły z przedziału

  REKLAMAB1-POP-RADIO
  Artykuł załadowany: 0.0748 sekundy
  do góry strony