REKLAMAA1-KUCHAREK6-(X2)--20-07----20-10-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  14
  września
  Sobota
  godzina 19:00
  miejsce Dzielnicowy Ośrodek Kultury Ursynów, ul. Kajakowa 12b
  bilety bezpłatne karty wstępu

  Inauguracja Roku Kulturalnego to wyjątkowe święto kultury, z udziałem ludzi sztuki oraz wybitnych i cenionych polskich artystów. To ważne wydarzenie w naszej dzielnicy i jednocześnie gratka dla miłośników teatru, sztuki i muzyki. W programie tegorocznej Inauguracji nie zapomniano o patronach artystycznych 2019 roku, tzn. o Stanisławie Moniuszce i Krzysztofie Komedzie. Inauguracja trwać będzie 4 dni, od 12. do 15. września.

  14 września (sobota) godz.19.00, SPEKTAKL TEATRALNY PUŁKOWNIK PTAK, reż. Grzegorz Reszka, Kompania Teatralna Mamro, Dzielnicowy Ośrodek Kultury Ursynów, ul. Kajakowa 12b. Bezpłatne karty wstępu do odbioru w Dzielnicowym Ośrodku Kultury Ursynów od 09.09.

  O „Pułkowniku Ptaku” można napisać, że to opowieść o społecznym eksperymencie odbywającym się w klinice psychiatrycznej gdzieś na końcu Europy. I będzie to prawda, tylko że nie pełna. Można napisać również, że w tle rozgrywa się skomplikowana historia miłosna z wojną na Bałkanach w drugim planie. I to również będzie prawda, tyle że nie pełna. Można też napisać, że akcja „Pułkownika Ptaka” rozgrywa się na cieniutkiej granicy oddzielającej świat szaleńców od świata ułożonego według ogólnie przyjętych norm. Wiele rzeczy można napisać o „Pułkowniku Ptaku”, ale najlepiej go po prostu zobaczyć i przeżyć.

  wyszukaj wydarzenie

  Znajdź wydarzenie po słowie

  Pokaż wydarzenia z przedziału

  Pokaż artykuły z przedziału

  REKLAMAB1-POP-RADIO
  Artykuł załadowany: 0.0626 sekundy
  do góry strony