REKLAMAA1-SŁUCHMED--20-01----19-02-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  13
  września
  Piątek
  godzina 19:00
  miejsce Teatr Za Daleki, Dom Sztuki, ul. Wiolinowa 14
  bilety bezpłatne karty wstępu

  Inauguracja Roku Kulturalnego to wyjątkowe święto kultury, z udziałem ludzi sztuki oraz wybitnych i cenionych polskich artystów. To ważne wydarzenie w naszej dzielnicy i jednocześnie gratka dla miłośników teatru, sztuki i muzyki. W programie tegorocznej Inauguracji nie zapomniano o patronach artystycznych 2019 roku, tzn. o Stanisławie Moniuszce i Krzysztofie Komedzie. Inauguracja trwać będzie 4 dni, od 12. do 15. września.

  13 września (piątek) godz.19.00, SPEKTAKL TEATRALNY JUDY, tekst i reżyseria: Sławomir Chwastowski. Teatr Za Daleki, Dom Sztuki, ul. Wiolinowa 14. Bezpłatne karty wstępu do odbioru w Domu Sztuki od 11.09 od godz. 18.00

  wystąpią: HANNA ŚLESZYŃSKA, Piotr Tołoczko,
  scenografia: Witold Stefaniak
  kostiumy: David Zaleski, Varvara Frol

  Jest to przedstawienie inspirowane sztuką Billy’ego Van Zandta „Własność znana jako Judy Garland”, nawiązującą do biografii jednej z największych, ale i najmroczniejszych legend Hollywoodu. W 2006 roku sztuka podbiła Broadway. Spektakl, niczym sprytny paparazzi, pokazuje gwiazdę od najbardziej intymnej strony. Widzowie, jakby przez dziurkę od klucza, mogą podglądać sławną aktorkę w momentach jej życiowych wzlotów i upadków, zaglądać w jej duszę i odkrywać osobiste tajemnice.

  Spektakl trwa 100 minut.

  wyszukaj wydarzenie

  Znajdź wydarzenie po słowie

  Pokaż wydarzenia z przedziału

  Pokaż artykuły z przedziału

  REKLAMAB1-POP-RADIO
  Artykuł załadowany: 0.0649 sekundy
  do góry strony