REKLAMAA1-AUCHAN-01-01----30-06-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  13
  września
  Piątek
  godzina 17:00
  miejsce Dom Kultury Stokłosy, ul. Lachmana 5
  bilety bezpłatne karty wstępu

  Inauguracja Roku Kulturalnego to wyjątkowe święto kultury, z udziałem ludzi sztuki oraz wybitnych i cenionych polskich artystów. To ważne wydarzenie w naszej dzielnicy i jednocześnie gratka dla miłośników teatru, sztuki i muzyki. W programie tegorocznej Inauguracji nie zapomniano o patronach artystycznych 2019 roku, tzn. o Stanisławie Moniuszce i Krzysztofie Komedzie. Inauguracja trwać będzie 4 dni, od 12. do 15. września.

  13 września (piątek) godz.17.00, WYSTAWA PREZENTY I NIE TYLKO / malarstwo, KONRAD CHOJNOWSKI-SMAGOROWICZ. Dom Kultury Stokłosy, ul. Lachmana 5. Bezpłatne karty wstępu do odbioru w Domu Kultury Stokłosy.

  Konrad Chojnowski-Smagorowicz rocznik 1975 roku, malarz. Student Studium Fotografii w Łódzkiej Szkole Filmowej w latach 1996-97. Absolwent Wydziału Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.
  W 2001 r. uzyskał Dyplom w pracowni prof. Zbigniewa Gostomskiego. Malarz z duszy, z wyboru, z wykształcenia. W jego malarstwie ważne jest wszystko: temat, kolor, technika. Inspirują go przede wszystkim prace dawnych mistrzów, ich rozwiązania kolorystyczne, malarski gest, ale też emocje współczesności – te związane ze zmianami w otaczającym nas środowisku, jak i pragnienia otaczających go osób. Jego obrazy nie tylko przedstawiają konkretne tematy opisane tytułem, ale przede wszystkim snują emocjonalne opowieści, których możemy być świadkami.

  wyszukaj wydarzenie

  Znajdź wydarzenie po słowie

  Pokaż wydarzenia z przedziału

  Pokaż artykuły z przedziału

  REKLAMAB1-POP-RADIO
  Artykuł załadowany: 0.0423 sekundy
  do góry strony